Найсвіжіше:
• Як платити за газ із січня 2020 року та чому споживачі отримають два окремі рахунки? • Бережанці привітали з Різдвом солдатів на «нулі» • У Заліщиках відправили за ґрати «нефортового» злодія • Рятуючи матір, житель Лановеччини обікрав товариша • Платникам ПДВ варто врахувати при поданні звітності за січень 2020 року • В Україні зросли “мінімалка” та прожитковий мінімум • До 1 травня 2020 року тернополяни повинні визначитись із формою управління будинком • Українці четвертий рік поспіль продають валюти більше, ніж купують • Канада скасовує візи для українців • Резонансна справа у вбивстві тату-майстрині: суд перейшов до оцінки доказів • ЗНО-2020: усі зміни та нововведення • Раніше судимий тернополянин вчинив крадіжку із торгового центру та ломбарду • Родинам загиблих в авіатрощі у Тегерані виплатять по 200 тисяч • У Тернополі перерахували плату за послуги з опалення та постачання гарячої води • У Тернополі оперативникам попався «залізничний» грабіжник з великим «послужним» списком • Тернопільщини з другої спроби отримала бюджет-2020 • Слідчі призначили ряд експертиз щодо встановлення причин вибуху на Підгаєччині • За безкоштовними консультаціями до енергетиків звернулося понад 500 споживачів • Жителі Тернопільщини можуть скористатися сучасним освітнім порталом служби зайнятості • Дружина відомого спортсмена каже, що справу про його загибель хочуть сфальшувати • Книгиня Світлана Козелко: «Бібліотеки не можуть весь час перебувати на бюджетному фінансуванні, а повинні творити цікаві проєкти та розвиватися» • Анонси газети «Номер один» від 14.01.2020 р. • У Тернополі троє людей померли через пневмонію • Ми з вами – диво, не варто його чекати! • Заслужений артист України Олександр Папуша: «Я би вижив без акторства і знайшов би, можливо, себе, а от чи кайфував би від того – це відкрите питання»
rss
У Тернополі презентували американську програму для українського бізнесу

Опубліковано: 18 Жовтня о 11:5011 жовтня в Тернопільській ОДА відбулася презентація міжнародної програми «Оздоровлення економіки України». На заході були присутні представники малого та середнього бізнесу, котрим продемонстрували програму «IMTD». Вона допомагає реалізовувати та фінансувати бізнес-проєкти від початку зародження ідеї до повного функціонування. Ця програма створена американцем Давідом Картозі, котрий вважає, що гроші повинні працювати і створювати гроші.

«IMTD USA» – це миротворча світова організація, що працює як міжнародний провайдер донорських коштів і коштів благодійних фондів у тих частинах світу, де відбуваються війни, природні катаклізми, епідемії, стихійні лиха. Офіційним послом цього бренду в Україні є Оксана Білозір, вона разом із головою правління «IMTD» Романом Бендасем у Тернополі розповіли про американську програму для українського бізнесу.

«Наша мета – залучити свідомих громадян розвивати свій бізнес, розуміти, як правильно це робити та чого варто уникнути»

Споживче товариство «IMTD» будує досить розгалужену мережу представництва і партнерських філій в Україні та в інших країнах світу, зокрема в Грузії, Молдові, США, Туреччині. В нашій державі діють понад 120 філій цієї компанії. Це товариство має інтернаціональну направленість та дотримується принципів розвитку національної і міжнародної кооперації. В її основі лежить взаємна допомога та відповідальність, рівність та солідарність. Девіз компанії: «Разом ми можемо все!». Споживче товариство – це унікальний інструмент, який зменшує до мінімуму ризик-фактор країни і відкриває широкі можливості для безпечної співпраці бізнесу з міжнародними донорськими організаціями.

– Ця організація є однією з найбільших миротворчих у світі, і я дуже рада, що є її представником. Хотілося б, щоби програма, з якою ми прийшли в Україну, справді запрацювала саме на Тернопільщині, так як я вважаю її своєїю батьківщиною. Ця програма працює з благодійними організаціями та донорськими коштами. «Оздоровлення економіки України» є надзвичайно потужною та потрібною програмою для нашої держави. Наша організація є дуже цікавою, унікальною, адже її діяльність можна поділити на дві частини. Перша – це фізичні особи, тобто працівники, громадяни,  які працюють, які, по-простому кажучи, не можуть звести кінці з кінцями. На допомогу їм, їхнім ідеям, бізнесу приходить наша команда. Вона допомагає, підказує та проводить роботу із вивчення бізнес-проєкту. Тому фізичним особам ця програма є дуже цікавою, а також і для ОТГ. Ми є партнерами української держави, оскільки розробляється програма для розбудови та збільшення фінансових доходів, щоби мати можливість не жити, а розвиватися. Друга частина – це малий і середній бізнес, дешеві кредити, лізингові програми, інвестиції. Хочу зазначити, що з початком ринку землі ми побачили високу тенденцію проблем для українських фермерів, тих, хто не може елементарно захистити свій малий бізнес, хто страждає від рейдерських атак, ми також прийшли їм на допомогу. Унікальність наших програм у тому, що ми маємо свій ринок. Маючи міжнародний світовий ринок, маючи тих самих малих фермерів, яким нереально працювати та конкурувати на державних рівнях, коли вони виробляють потрібний продукт, ми можемо їх профінансувати та вивести на вищий рівень розвитку й фінансів. Також можемо купувати у нього продукт і продавати тим благодійним фондам, донорським організаціям, які його потребують. Маючи міжнародні ринки, ми даємо можливість малому бізнесу реалізувати свою продукцію. Наша мета – залучити свідомих громадян розвивати свій бізнес, розуміти, як правильно це робити та чого варто уникнути і, звісно ж, стати свідомими платниками податків, – розповіла по Скайп-зв’язку Оксана Білозір.

«Для кожної фізичної особи є ліміт – 20 тисяч доларів»

Що собою являє програма «IMTD», деталізував голова її правління Роман Бендас.

– Зараз у нас є своє юридичне об’єднання, служба безпеки, централізована бухгалтерія. Це все потрібно для того, аби забезпечити донорським організаціям три основні регулятори: прозорість, звітність і захист ресурсів та пунктуальність. Одне із головних завдань, на думку нашої компанії, – це знати, що хоче людина. Це не просто роздача фінансів, це обговорення з людиною її бажань, те, чим вона хоче займатися. Оскільки, не знаючи цього, жодного задоволення людина отримувати від своєї праці не буде. Коли ідея визріла, особа як споживчий член кооперації вступає у правове поле і подає цю ідею нам. Варто зауважити, що подає саме ідею, не створений бізнес-план чи проєкт. У відповідній анкеті вона чітко дає відповіді, обирає напрям (сільське господарство, виробництво, сфера послуг). Після цього система перевіряє рентабельність ідеї, наскільки вона зможе приносити прибуток. Якщо прибуток є високим для самої людини, ми перевіряємо її кваліфікацію. Якщо все в нормі, ця ідея потрапляє у програму «Оздоровлення економіки України» і ділиться за напрямками. Фінансування проходитиме по системах – закуповуватиметься необхідне обладнання, забезпечення і т.д. Також буде визначено час моніторингу. У кожного бізнесу буде свій час для того, аби вийти на прибуток. Для кожної фізичної особи є ліміт – 20 тисяч доларів. При закінченні моніторингу створюються всі умови, аби людина працювала сама на себе й отримувала дохід. Наша компанія також займатиметься збутом продукції на внутрішніх та міжнародних ринках. Тому система буде забезпечувати ринки збуту, а це також одна з головних складових компанії, – поділився Роман Бендас.

Співпраця із середнім та великим бізнесом розглядається через діяльність «Бізнес-асоціації» для об’єднання спільних зусиль у галузі міжнародного маркетингу, консалтингу, логістики та міжнародної кооперації за сприяння та під контролем міжнародних миротворчих інституцій і донорських організацій.

Форми фінансової допомоги, які надає IMTD INTERNATIONAL, – це інвестиції, кредити, позики та Міжнародна технічна допомога (гранти). До речі, кредити справді будуть малими, це створено для того, аби особи, котрі користуються допомогою, були впевнені у завтрашньому дні, переконує пан Бендас. Учасниками програми в Україні можуть стати підприємці, фізичні особи, фермери, ТОВ, кооперативи, неприбуткові організації, підприємства, територіальні громади.

Представники тернопільської влади впевнені, що новий продукт буде корисним і цікавим місцевому бізнесу.

– Хочу виразити слова вдячності представникам та засновникам цієї компанії від обласної ради, адже їхні ідеї та проєкти заслуговують неабиякої поваги. Це новий варіант допомоги. За останні чотири роки ми мали безліч програм допомоги. Проте не всі вони були на такому високому рівні, як ця. Це так звані «гроші на тарілочці», котрі включають у себе підтримку, супровід та заробіток. На сьогодні для початківця, котрий хотів би створити свій бізнес, є складно, адже кредит у банку досить великий, і є ряд інших проблем, котрі можуть спіткати молодого підприємця. Тому ми дякуємо та схвалюємо такі проєкти і надіємося, що вони успішно працюватимуть на теренах нашої області та сприятимуть її розвитку, – підсумував голова обласної ради Віктор Овчарук.

Соломія Вершигора 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,Новини
20 Січня
19 Січня
18 Січня
17 Січня
16 Січня
15 Січня
Який варіант міграції Ви розглядаєте для себе?
 • Виїхати на заробітки з метою залишитися за кордоном назавжди 47%, 20 votes
  20 votes 47%
  20 votes - 47% of all votes
 • Не думаю про еміграцію і заробітки. Комфортно працюю в Україні 26%, 11 votes
  11 votes 26%
  11 votes - 26% of all votes
 • Поїхати на кілька років, заробити необхідну суму і повернутися 16%, 7 votes
  7 votes 16%
  7 votes - 16% of all votes
 • Сезонні роботи на місяць-два 12%, 5 votes
  5 votes 12%
  5 votes - 12% of all votes
Total Votes: 43
Вересень 19, 2018 - Квітень 30, 2019
Voting is closed
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше