Найсвіжіше:
• Чи такий хороший господар, як його рекламують: успіхи та провали тернопільського мера за 10 років • Класичний університет Тернополя взяв участь у Всеукраїнському проєкті «Озеленення України» • Працівники медичної галузі Тернопільщини отримали державні нагороди • Громадський діяч Катерина Фурик: «Величезна кількість рішень, особливо земельних і майнових, проходять кулуарно без обговорення з громадськістю» • Керівник політичної партії «Правий сектор» на Тернопільщині Назар Сарабун: «Ми – єдина партія, яка гартувалася під обстрілами «градів» та досі зберегла свою структуру ще з 14-го року» • Богдан Яциковський: «На цих виборах має перемогти Україна!» • 7 цікавих фактів про майбутнього мера Тернополя Віктора Гевка • 25 жовтня вирішується доля країни. Прийди на місцеві вибори і проголосуй! • У Тернопільській університетській лікарні проводитимуть операції на серці новонародженим • Віктор Овчарук: «Якщо люди не будуть брати участі у виборах, то вони втрачають своє право вимагати чогось у місцевої влади» • ГОРОСКОП • У Тернополі відбулося представлення перших офіційних змагань із кінного спорту «BAYKOV CUP-2020» на честь Леоніда Бицюри • Програма кандидата в мери Тернополя «Горизонт-2025»: що потрібно місту, знає Леонід Бицюра • Ловіть останні сонячні промені • Які шанси для Тернопільщини відкриває перемога Івана Чайківського на обласних виборах? • Безвіз для українських товарів • Анонси газети «Номер один» від 21.10.2020 р. • Син у батька позичив картоплю та обікрав мачуху • Головний лікар онкодиспансеру Леонід Шкробот: “У людей немає цінності власного здоров’я, то про що можна говорити?” • Де на Тернопільщині не буде світла • У Борщеві суд виправдав підозрювану в крадіжці • Онук краде, а бабця картає себе за його злочини • Два молоді таланти з Тернопільщини підписали контракти з ФК «Динамо» • Патрульна поліція запустила онлайн-курси із самозахису і першої допомоги • Як пересадити полуницю восени: поради та рекомендації
rss
У команді «Слуги Народу» об’єдналися відомі авторитетні постаті для реалізації стратегії розвитку Тернопільщини

Опубліковано: 23 Вересня о 11:1318 вересня на Тернопільщині відбулася презентація місцевої команди партії «Слуга Народу» та регіонального плану розвитку області на найближчі роки. У заході під час свого робочого візиту взяв участь президент України Володимир Зеленський.

Пріоритети на найближчі роки визначено

Презентуючи стратегію розвитку, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш озвучив головні пріоритети на найближчі роки, а також бачення щодо розвитку економіки та соціальної сфери нашого регіону.

– Нам дуже важливо сьогодні підтримувати малий і середній бізнес, адже це надходження до бюджету і нові робочі місця, – зазначив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш. – Саме в нашій області найбільший обсяг експорту зерна, ягід і фруктів. До того ж активно розвивається тваринництво, яке є потужною сировинною базою для виробництва молочної продукції, тому заплановано збудувати один з найбільших в Україні комплексів великої рогатої худоби, що збільшить потужності галузі. Також у нашому регіоні успішно розвивається світлотехнічна галузь. У нас виготовляють вуличне освітлення для багатьох міст Європи та США.

Про готовність втілювати стратегію заявила команда партії «Слуга Народу», яка балотуватиметься в місцеві ради. До неї увійшли науковці, лікарі, освітяни, підприємці, управлінці, держслужбовці. Це відомі в регіоні люди, хоча більшість із них раніше не обіймали державних посад. Вони різного віку, з різним життєвим досвідом і досягненнями. Їх усіх об’єднує прагнення працювати на благо громади.

Зокрема до команди «Слуга Народу» увійшли: підприємець, сценарист, майбутній кандидат на посаду міського голови Тернополя Віктор Гевко; науковиця, професорка, докторка економічних наук, майбутня кандидатка в депутати ТМР  Оксана Вівчар; адвокат, член ради Тернопільської обласної організації партії «Слуга Народу», майбутній кандидат у депутати ТОР Ігор Жмінка; майбутня кандидатка в депутати ТОР, директорка центрального відділення «Приватбанку» в Тернополі  Юлія Хаєцька; засновник і головний лікар медклініки «Мій лікар», завідувач хірургічним відділенням Тернопільської міської поліклініки, майбутній кандидат у депутати ТОР Володимир Семерез; докторка економічних наук, професорка ТНТУ імені Пулюя, майбутня кандидатка в депутати ТОР  Ірина Крамар; заступник начальника «Укравтодору» в Тернопільській області, голова обласного виборчого штабу «Слуги Народу», майбутній кандидат у депутати ТОР Ярослав Захарків; головний лікар Кременецької райлікарні, депутат Кременецької райради, майбутній кандидат у депутати ТОР Павло Кисіль; підприємниця, економістка, доцентка кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу Західноукраїнського національного університету, кандидатка у депутати ТМР Оксана Оливко; директор департаменту соцзахисту ТОДА, майбутній кандидат на посаду міського голови Шумська Вадим Боярський.

«Ця команда вас не підведе!»

Народний депутат України, голова обласної організації партії «Слуга Народу» Володимир Гевко відзначив, що місцеві вибори дуже важливі, адже дають можливість завести у владу порядних людей, які будуть робити все для того, щоби закони належно працювали на добробут кожної громади і кожного громадянина.

– Наша партія веде у місцеві ради цілеспрямованих людей, які прагнуть змін і хочуть перетворити Тернопільщину на успішний регіон, край заможних людей, які гордяться місцем, де вони народилися і живуть, де вони впевнені у своєму майбутньому і своїх дітей, де вони не хочуть виїхати у пошуках кращої долі за кордон, – сказав Володимир Гевко. – У команді «Слуга Народу», яка йде на місцеві вибори, об’єдналися відомі люди області, авторитетні постаті, яких поважають і шанують за їхні вчинки, здобутки, працю на благо Тернопільщини. У більшості – це нові обличчя, які у місцевих радах хочуть реалізувати кардинально інші підходи, ніж були до цього. Ці люди йдуть викорінювати корупційні схеми, які не дають розвиватися нашим громадам і містам. Формуючи команду «Слуги Народу» на Тернопільщині, ми орієнтувалися насамперед на людей, які налаштовані стати зразком у місцевих радах. Моральні цінності цих людей не дозволять їм обкрадати своїх земляків, як це робили старі політики. Хочу запевнити жителів області: «Ця команда вас не підведе!» Прийшов час реальних дій і реальних результатів, і ми будемо робити це разом.

Володимир Гевко підкреслив: аби зміни й закони, які ухвалили депутати монобільшості «Слуги Народу» у Верховній Раді, працювали, потрібно перезавантажити владу на місцях.

«Тернопіль – молодіжна столиця, а отже, місту потрібен молодий і сучасний очільник»

Команда «Слуги народу» представила також майбутнього кандидата на посаду голови Тернопільської міської ради Віктора Гевка. У своєму виступі він поділився планами розвивати Тернопіль як туристичний і логістичний центр Західної України.

– Тернопіль повинен бути чистим і охайним містом, і це не має бути чиєюсь фішкою чи досягненням, це має стати нормою, – сказав Віктор Гевко. – Ми плануємо зайнятися промоцією і піаром Тернополя як туристичного міста. Зараз ми не побачимо реклами Тернополя ані в українських містах, ані в уже відомих туристичних центрах, і це потрібно змінювати. Також необхідно надати бізнесу комфортні і привабливі умови для розбудови туристичної інфраструктури. Це збільшить кількість туристів і надходження у бюджет міста. До того ж завдяки масштабному оновленню доріг туристам буде зручно їхати через Тернопіль і заодно вони зупинятимуться у наших готелях і харчуватимуться у наших кафе і ресторанах. А це забезпечить надходження до бюджету і нові робочі місця. Також плануємо вирішити питання з роботою тернопільського аеропорту та забезпечимо місцеві лікарні найсучаснішим обладнанням.

Віктор Гевко висловив переконання, що раз Тернопіль – молодіжна столиця, отже місту потрібен молодий і сучасний очільник, який дбатиме про розвиток і добробут тернополян. Він переконаний, що завдяки своєму творчому та управлінському досвіду зможе перетворити Тернопіль на столицю молодіжних і культурно-мистецьких фестивалів, місто зародження нових зірок, творчий майданчик для митців та центр сучасної української культури.

Віталій Попович


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,Новини
23 Жовтня
22 Жовтня
21 Жовтня
20 Жовтня
Який варіант міграції Ви розглядаєте для себе?
 • Виїхати на заробітки з метою залишитися за кордоном назавжди 47%, 20 votes
  20 votes 47%
  20 votes - 47% of all votes
 • Не думаю про еміграцію і заробітки. Комфортно працюю в Україні 26%, 11 votes
  11 votes 26%
  11 votes - 26% of all votes
 • Поїхати на кілька років, заробити необхідну суму і повернутися 16%, 7 votes
  7 votes 16%
  7 votes - 16% of all votes
 • Сезонні роботи на місяць-два 12%, 5 votes
  5 votes 12%
  5 votes - 12% of all votes
Total Votes: 43
Вересень 19, 2018 - Квітень 30, 2019
Voting is closed
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше