Найсвіжіше:
• Стало відомо, на яку суму Тернопільська обладміністрація уклала угод на будівництво фортифікаційних споруд • Фірма з орбіти мера Тернополя за три останні роки отримали підрядів на 555 млн грн • Нові категорії українців зобов’яжуть стати на військовий облік – кого торкнеться • 10 років під арештом уряду США: заява радників найбагатшого уродженця Тернопільщини • Як знайти якісну білизну та одяг для чоловіків за прийнятними цінами: рекомендації та поради • Став відомим календар матчів Зимової першості Тернопільщини з футболу на вік-енд • Як москвини “налажали” на виборах у Придністров’ї: тернополянин на молекули розібрав «вибори царя» • Через бойові дії без газопостачання залишилися споживачі у Чортківському та Тернопільському районах  • Тернопільщина ввійшла в трійку лідерів по посіву ярих культур • «ДЮСШ-Чемпіон» зі Зборова – переможець Дитячої футзальної ліги Тернопільщини U-13 • Після важкої операції у госпіталі помер військовий з Тернопільщини • Сержант штурмової бригади з Тернопільщини нагороджений нагрудним знаком “Срібний едельвейс” (+фото) • Молодий воїн з Тернопільщини отримав відзнаку “За честь та відвагу” • Мешканців Тернопільщини закликають повідомляти про корупцію у військоматах • Шахрайка-ворожка, знімаючи «пороби», видурила у жительки Тернопільського району 180 тисяч гривень • Поліцейські затримали п’яного водія, який на переході на в’їзді у Тернопіль травмував дівчину • На 62-році життя помер спостерігач арбітражу Асоціації футболу Тернопільщини • На Борщівщині чоловік через сварку підпалив сарай своєї співмешканки • Єврокубки стають примарними: історія весняного падіння Полісся • Тернопільська “Нива” підписала контракт з вихованцем київського футболу • Мешканці однієї з багатоповерхівок Тернополя сьогодні будуть без світла • Один з найбільших водоканалів Тернопільщини на межі зупинки: стала відома причина • Громада на Тернопільщині попрощалася з наймолодшим загиблим воїном • Визначалися учасники фіналу чотирьох футзального ветеранського чемпіонату Тернопільщини 40+ (+фото) • Водійка BMW у центрі Тернополя «протягнула» паркувальника по асфальту і втекла
rss

Туризм у період карантину: куди варто поїхати?


Опубліковано: 4 Червня 2020р. о 9:48


На радість усіх любителів місцевого туризму, галузь поступово починає працювати, однак із певними обмеженнями. Як саме організовуватиметься туристичний сезон-2020 в умовах послабленого карантину, розповіли журналістам фахівці на прес-конференції.

Представники туристичної галузі пропонують тернополянам сконцентрувати
увагу на відпочинку в межах області

Планувати відпочинок на морі тернополяни все ж таки бояться, а про поїздку за кордон годі й думати. Послаблення карантину на закордонних узбережжях не дає жодної гарантії, що там буде безпечно. Чи варто планувати відпочинок із сім’єю на території нашої області та де можна розважитись за доступними цінам?

– Туристичний бізнес на Тернопільщині в умовах карантину зробив великий прорив. Незважаючи на заборони, безліч туристичних баз підготували офіційні сайти, зняли промо-ролики та розробили рекламну кампанію для туриста. 22 травня відновили свою роботу готельні заклади, це величезний плюс у нашій роботі. Із 10 червня очікуємо, що буде дозволено роботу туристичних баз, котрі зможуть поселяти гостей. Звісно, хочу зазначити, що робота та безпека туристичних баз буде ретельно перевірятись і вони обов’язково дотримуватимуться усіх норм, – запевнив начальник управління туризму Тернопільської ОДА Ростислав Яцків.

Два останні місяці весни є найблагополучнішими для заповідника «Замки Тернопілля». Цього ж року, на жаль, вони потерпіли великих збитків. Адже багато відмов для туристичних груп далися взнаки. Однак команда заповідника не сиділа склавши руки. За цей час вони розробили особисту веб-сторінку та відзняли короткометражні ролики, щоби зацікавити нових відвідувачів.

– Ми втратили закордонних туристів, це, звісно, неприємна звістка. Також втратили і студентські групи. Незважаючи на те, що з 12 травня ми відкриті для маленької кількості туристів, їх немає стільки як, було минулоріч. На даний час проведено 12 екскурсій, це мало, але переконана, що карантинний період пробудить у всіх бажання до пізнання чогось нового і туристи обов’язково будуть. Ми налагодили зв’язок із туристичними фірмами. Тому сподіваємось і щиро запрошуємо усіх відвідати наш заповідник, адже є безліч цікавого для батьків та пізнавального для дітей, – каже начальниця відділу обслуговування туристів та масово-освітньої роботи Національного заповідника «Замки Тернопілля» Ольга Станкевич.

– Через карантин усі туристи перейшли на он – лайн розмови. Ми не відставали і збільшили кількість підписників на офіційній сторінці «Замки Тернопілля». За цей період у нас з’явилося багато рубрик, які розповідають про науку, експонати, які у нас зберігаються, тощо. Проводили он – лайн – вікторини для дітей, брали участь у різноманітних навчаннях. Виконували завдання, одним з яких було відтворити відому картину наживо. Тобто наші працівники обирали відомий твір та відтворювали його.  Відбулося створення ютуб-каналу, де транслювалися розповіді про замки Тернопілля. Тобто робили все можливе, аби заохотити відвідати наш сайт нових туристів, а згодом і приїхати до нас, – додає начальниця науково-дослідницького відділу заповідника «Замки Тернопілля» Ольга Поліщук.

Куди поїхати?

На півдні Тернопільської області на березі Дністра розташовані Заліщики. До 1939 року вони були кліматичним польським курортом та центром виноробства. А зараз це просто місто, яке краще один раз побачити, аніж сто разів почути. А відвідавши його один раз, місцеві впевнені, що Ви обов’язково повернетеся до Заліщиків ще раз.

– Для всіх цей період був складний і кожен чекає нагоди, аби вирватися кудись та відпочити. Відпочинок у нас – це те, що потрібно. Екскурсія на каяках і катамаранах, сплави. І безліч різноманітних видів активного відпочинку як для великої компанії, так і для сім’ї з дітьми. Звісно, дотримуючись усіх норм у поселенні та при проведенні екскурсій. Ми забезпечили наявність наметів, які дозволяють поселяти двох людей. Якщо є бажання поселитися в готелі, також надаємо таку можливість. Щоби побачити красу та закохатися у свою область, варто відвідати Дністровський каньйон. Він визнаний одним із семи природніх чудес України. Спробуйте один раз відчути приплив свіжого повітря та побачити берег зі сторони водойм, ви закохаєтесь і повернетеся сюди ще не один раз. А якщо ви справді хочете відчути адреналін або ж прищепити своїм дітям любов до природи, то варто обрати відпочинок саме у Заліщиках. На місці вас одразу зустрінуть та проведуть максимально доступну екскурсію і врахують усі побажання, – розповів керівник тур-бюро «Заліщики», засновник проєкту «Кучеряві сплави» Віктор Кучер.

Директор КП «Теребовлянський туристично-інформаційний центр»

Степан Зелінський люб’язно розповів про Теребовлю. Він, звичайно, переконує, що кращого відпочинку годі й шукати. Каже, що у місті панує своя атмосфера, а з настанням ночі вона по-особливому сакральна. Варто відвідати нічну екскурсію із князем по старовинному місту та завітати у найпотаємніші місцини. А також денним відпочинком можна обрати велопрогулянку. Простий, але активний відпочинок, який не потребує величезних витрат, залишиться в пам’яті туриста надовго, адже немає нічого кращого, ніж досконало вивчити свою область, її секрети та містичні історії.

Соломія Вершигора

 

Що відвідати?

Тернопільська область багата не лише гучними фестивалями і Збаразьким замком. Ми підготували для вас топ-5 найкращих туристичних місць області, які варто відвідати.

Джуринський водоспад вартий того, щоби його побачити. За своєю красою він не поступається Карпатським водоспадам. Окрім того, Джуринський водоспад вважається найбільшим рівнинним водоспадом України. Його повна висота – 16 м, а ширина – до 20 м. Він має три каскади. Джуринський водоспад знаходиться на відстані 118 км від Тернополя і 27 км від Заліщиків.

Дністровський каньйон є найбільшим каньйоном в Україні та одним із найбільших у Європі. Починається каньйон у районі села Нижнів Івано-Франківської області і тягнеться аж до Хотина Чернівецької області через чотири райони Тернопільської області – Монастириський, Бучацький, Заліщицький та Борщівський.

Печера «Оптимістична» є найдовшою гіпсовою печерою у світі і найдовшою печерою Євразії. Сумарна картографічна довжина ходів печери – 240 км. Печера «Оптимістична» занесена у Книгу рекордів Гіннесса. Знаходиться вона поблизу села Королівка Борщівського району. Це на відстані 116 км від Тернополя, 30 км від Заліщиків і 12 км від Борщева.

Вишнівецький палац. Оноре де Бальзак у 1848 році побував у Вишнівці і парк та палац у цьому містечку назвав “малим Версалем”. Літературний класик, звісно ж, мав звичку до перебільшення, але не в цьому випадку. Вишнівецький палац і справді вражає своєю красою. Розташований він за 47 км від Тернополя, 29 км від Збаража і за 25 км від Кременця.

Кременець – одне з найкрасивіших міст не тільки Тернопілля чи Волині, а й України. Місто цікаве своєю архітектурою та географічним розміщенням біля підніжжя Кременецьких гір. Особливо цікавою є панорама міста із Замкової гори Бони. Знаходиться Кременець за 65 км від Тернополя.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
18 Березня
17 Березня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше