Найсвіжіше:
• Пасажирів без квитків реально штрафуватимуть • На Тернопільщині власники автомобілів сплатили до бюджету понад 4 мільйони гривень • Призов до армії 2019: строкова військова служба • Кандидати платитимуть до 6 тисяч за секунду реклами на телебаченні • Роман Заставний: «Земельна реформа відбудеться тільки тоді, коли люди зрозуміють її вигоду для себе» • У Чорткові зросла плата за харчування у дитсадках • Затримали хакерів, які “чистили” банківські рахунки і переводили кошти у криптовалюту • На Старий новий рік заліщани «маланкують», а на Лановеччині – «когутують» • Розмитнення «євроблях» збагатило держбюджет на 1,5 мільярда • У Тернополі знову подорожчала холодна вода • Стартувала реєстрація на пробне ЗНО • Дитячий садок – державний чи приватний? Плюси і мінуси • Тарас Юрик: «Тернопільські представники медведчуківської «За життя» виступили проти української церкви» • У Тернополі багатодітний батько помер після падіння в двометровий котлован • «Геополітична катастрофа для Путіна» • ГОРОСКОП • Андрій Підлужний: «На сцену виходить жінка і каже: а пам’ятаєте, я вагітною з вами співала «Вставай, сонце!»? Так от, я зараз покличу своїх синів, які під неї народжувались» • Україні необхідно за рік виплатити 14 мільярдів доларів держборгу • Степан Барна: «Для мене пріоритет – створення нових робочих місць» • Президент: «Найважливіший фактор нашої єдності – українська мова» • Віктор Овчарук: «Страхова модель охорони здоров’я сьогодні не має альтернативи» • «Не робіть так, як вам кажуть, а робіть, як роблять вони»,- Віктор Забігайло, голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Основа» • Голова Вишнівецької громади Володимир Кравець: «Активно працюємо над збільшенням надходжень до місцевого бюджету за рахунок власних підприємців» • Боєць і волонтер Роман Мельник – про реальні будні українського воїна, про чеського консула з людським обличчям, унікальну колекцію моделей машинок та… мамонта, який постійно супроводжує його по життю • Анонси газети «Номер один» від 16.01.2019 р.
rss
ТНЕУ – виш нової формації

Опубліковано: 5 Червня о 12:14Тернопільський національний економічний університет є не лише одним із лідерів серед економічних вищих навчальних закладів України, а й значним науковим, громадським, культурним і спортивним осередком Тернополя, нашого регіону і загалом Західної України.

– Тернопільський національний економічний університет – це елітний та сучасний освітній заклад, де панує академічний дух, наука, думка і воля – альфа й омега формування особистості. Професорсько-викладацький колектив Тернопільського національного економічного університету  працює так, щоби кожен студент і випускник були впевнені, що їхні хист і вміння, їхнє економічне мислення відповідають вимогам завтрашнього дня», – стверджує ректор університету Андрій Крисоватий.

Підтвердженням вищезазначеного є події і заходи, які відбулися у цьому вищому навчальному закладі останніми днями.

До ТНЕУ завітала голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз

Нещодавно до Тернопільського національного економічного університету завітала його випускниця – голова Державної казначейської служби України Тетяна Ярославівна Слюз. Гостю у стінах альма-матер вітали адміністрація закладу вищої освіти на чолі з ректором Андрієм Ігоровичем Крисоватим, професорсько-викладацький колектив, студенти, а також учасники ХІІІ Генеральної асамблеї студентів України, яка проходить на базі ТНЕУ.
Тетяна Ярославівна Слюз спільно з Андрієм Ігоровичем Крисоватим прочитали лекцію під відкритим небом для молоді й викладачів ТНЕУ. Тема лекції – «Лідер. Успіх. Кар’єра», отож юнаки та дівчата отримали декілька цінних порад про те, яким повинен бути справжній лідер і як досягнути успіху. Слухачів запевнили, що необхідно вміти брати на себе відповідальність, бути готовим до конструктивної критики, постійно працювати над власним розвитком, бути комунікабельним, мати власну думку, а також, що важливо, старатися завжди концентруватися на позитиві.
Поспілкуватися з головою Державної казначейської служби України мали нагоду й представники професорсько-викладацького колективу факультету обліку й аудиту та факультету фінансів. Колеги обговорили дискусійні напрями діяльності ДКСУ.
Цікавим і креативним для усіх став флешмоб з нагоди Дня вишиванки в Україні, організований колективом факультету обліку й аудиту.
Спілкуючись із командою студентського телебачення TNEU-TV, Тетяна Ярославівна поділилася спогадами зі студентського життя, розповіла про тодішні захоплення, мрії про майбутню кар’єру, а також якою, на її думку, повинна бути формула успіху.

В економічному університеті відкрили авторизований Центр тестування РТЕ у Тернополі

У рамках підписаного договору про співпрацю між Тернопільським національним економічним університетом і британською освітньою компанією Pearson відбулося урочисте відкриття авторизованого Центру тестування РТЕ у Тернополі. Шон Патрік Харті, засновник і президент Dinternal Education, а також ILAC – International Language Assessment Centre – офіційного представника Pearson Test of English, урочисто вручив табличку Центру тестування РТЕ у Тернополі академічній спільноті Тернопільського національного економічного університету, на базі якого діятиме Центр.
 Почесних гостей привітав проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність), доктор економічних наук, професор Григорій Леонардович Монастирський.
Також до участі в урочистій зустрічі долучилися заступник директора Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Питель Святослав Васильович, заступник директора Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Квасовський Олександр Романович, директор Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ Лужецька Ольга Богданівна, викладач кафедри іноземних мов ТНЕУ Горенко Ірина Володимирівна.

 

Науковці Тернополя поспілкувалися з першим заступником Міністра освіти

У Тернопільському національному економічному університеті відбулася робоча зустріч першого заступника Міністра освіти і науки України Володимира Віталійовича Ковтунця з головами і вченими секретарями спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій закладів вищої освіти м. Тернополя.
 До розмови також долучилися ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий та ректор Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка,  доктор філософських наук, професор Богдан Богданович Буяк.
 Колеги обговорили низку питань, що стосуються процедури захисту здобувачів, зарахованих до аспірантури і докторантури за новими шифрами спеціальностей; вимог до написання кандидатських і докторських дисертацій; відповідності стенограм фонограмам; публікації результатів досліджень у наукових виданнях та інше.
 Особливу увагу було акцентовано на питаннях академічної доброчесності та протидії випадкам плагіату.

 

На базі ТНЕУ відбувся «День кар’єри ЄС»

«День кар’єри ЄС» організований Інформаційним центром Європейського Союзу, який діє при закладі вищої освіти, за підтримки представництва Європейського Союзу в Україні й у співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ. 
Захід став чудовою нагодою для молоді поспілкуватися з потенційними роботодавцями, дізнатися інформацію про наявні вакансії, заповнити резюме і навіть пройти першу співбесіду.
Під час відкриття «Дня кар’єри ЄС» до присутніх з найкращими побажаннями професійного розвитку й успішної самореалізації звернулися проректор з науково-педагогічної роботи, доктор економічних наук, професор Василь Брич, координатор «Днів кар’єри ЄС» у рамках проекту «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні» Олександра Рязанцева та керівник Інформаційного центру ЄС при ТНЕУ Олена Васильків.
Водночас усім бажаючим було запропоновано відвідати ряд тренінгів. Про неформальну та класичну освіту в Європі й про те, які можливості вона відкриває на українському ринку праці, студенти й молоді науковці дискутували з учасниками програми Young EU Ambassadors Аліною Микитишин і Віктором Савінком, а також з головою ГО «Центр Науки Тернопіль» Христиною Білінською.
Наймолодші учасники «Дня кар’єри ЄС» – студенти коледжів – цікаво й водночас корисно провели час, взявши участь у лекції-грі «Як стати успішним? Визначення професійних навиків у школярів», ведучими якої виступили Тетяна Онищук, координатор Євроклубу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – медичний ліцей», вчитель-методист й Олена Васильків, керівник Інформаційного центру ЄС при ТНЕУ.
Про те, яким має бути ідеальний працівник, критерії набору персоналу й основні вимоги до кандидатів на посаду розповідала начальник відділу кадрів Тернопільського національного економічного університету Ольга Сергіївна Гродська.
Тренером під час зустрічі на тему «Європейська стратегія зайнятості молоді як противага безробіттю» виступив директор Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Ігор Таранов.
Питання працевлаштування молоді, переговорів та інтерв’ю при працевлаштуванні, самопрезентації апліката юнаки та дівчата обговорювали з кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри міжнародних економічних відносин ТНЕУ Ларисою Вергун.
Цікавими й пізнавальними стали тренінги «Персональний брендинг як запорука успішного працевлаштування» й «Успішне працевлаштування та конкурентоспроможність на ринку праці», які провели кандидати економічних наук, доценти кафедри міжнародної економіки ТНЕУ Леся Колінець й Алла Уніят.
«День кар’єри ЄС» у м. Тернополі є заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС у м. Тернополі в рамках проекту “Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні”, який фінансується представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”. Більше про проект на сайті http://euroquiz.org.ua

 

«Відновлення західної правової традиції в Україні – перспективи для розвитку сучасної правової культури в Україні»

У стінах ТНЕУ відбулася міжнародна конференція «Відновлення західної правової традиції в Україні – перспективи для розвитку сучасної правової культури в Україні. Науковий доробок Станіслава Дністрянського, Євгена Еріха та Ернста Тілля».                                                                                     
Конференція проводилась у два етапи – у Львові та Тернополі. Варто відзначити, що робочими мовами міжнародної конференції були німецька та українська із забезпеченням синхронного перекладу. У Львівському національному університеті ім. І.Франка свої наукові доробки представили професори з Німеччини, Польщі, України. З доповідями виступили також доценти Тернопільського національного економічного університету Баран А. В. та Яремко О. М. 
Другий етап конференції, що проходив у стінах ТНЕУ,  був спрямований на критичний аналіз молодими науковцями першоджерел праць Дністрянського, Еріха, Тілля, Ковалевського. Завданням українських, польських, німецьких дослідників було віднайти оригінал праці конкретного науковця в архівах Тернополя, Львова, Кракова. Там вони вивчали першоджерела німецькою, польською і українською руською мовою, яка сильно відрізняється від сучасної української. Студентка 3 курсу Юля Войтишин опрацьовувала працю Станіслава Дністрянського «Причинки до реформи австрійського приватного права». Організаторами даного дійства виступили Оснабрюцький університет (м.Оснабрюк, Німеччина), Ягеллонський університет (м. Краків, Республіка Польща), Львівський національний університет ім. І.Франка, Інститут законодавства Верховної Ради України, Тернопільський національний економічний університет, Школа польського та європейського права ТНЕУ за підтримки фонду DAAD.

 
Для молоді університету організували TNEU MUSIC FEST

 У Тернопільському національному економічному університеті відбулася ХІІІ Генеральна асамблея студентів України, яка об’єднала активну молодь з усіх куточків нашої держави. Після завершення насиченого робочого дня на учасників заходу очікувала цікава розважальна програма: виступ тернопільських гуртів «Bugs & Bunny» і «Vincent», майстер-клас із малювання акварелями та запальна вечірка від MC Kornel, DJ Wollys і DJ Gudz.
Звертаючись до юнаків і дівчат, ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий наголосив на тому, що у нашому закладі вищої освіти створюють максимально комфортні умови для розвитку гармонійної особистості, що означає не лише надання якісних освітніх послуг, а й цікаве дозвілля.
Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Віталійович Ковтунець висловив запевнення, що правильне поєднання ініціативності, цілеспрямованості, наполегливості у навчанні та праці, творчості, відпочинку є запорукою успіху в майбутньому.

 

Студенти ТНЕУ вибороли «золото» на змаганнях із веслування на драганботах

24 травня на плесі Тернопільського ставу відбулися змагання з веслування на драганботах в залік ІІ відкритої Універсіади Тернополя. У спортивному заході взяли участь три команди: економічного, педагогічного та технічного університетів. Студенти ТНЕУ вибороли золоті нагороди, подолавши відстань у 200 м менше ніж за хвилину.
Переможний склад команди Тернопільського національного економічного університету: 1) Тарновський Сергій – ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина (МСУМК, учасник Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро (веслування на байдарках); 2) Кіндзерський Сергій – ФФ (МСУ, учасник Чемпіонатів світу з веслування на байдарках); 3) Сарабун Павло – ФЕУ (КМС, призер Чемпіонатів України з веслування на каное); 4) Коваль Валентин – ФФ (МСУМК); 5) Ковальчук Богдан – ФКІТ; 6) Люлькун Руслан – ФКІТ; 7) Клапак Станіслав – ФКІТ; 8) Максим’юк Роман – ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина (КМС); 9) Пакула Андрій – ФКІТ; 10) Руцький Олександр – ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина; 11) Пітух Володимир – КЕПІТ; 12) Лучка Тимофій – ФКІТ; 13) Карапулько Христина – ФФ.


Джерело: Тижневик "Номер один"Новини
20 Січня
19 Січня
18 Січня
17 Січня
16 Січня
Який варіант міграції Ви розглядаєте для себе?
 • Не думаю про еміграцію і заробітки. Комфортно працюю в Україні 37%, 7 votes
  7 votes 37%
  7 votes - 37% of all votes
 • Виїхати на заробітки з метою залишитися за кордоном назавжди 32%, 6 votes
  6 votes 32%
  6 votes - 32% of all votes
 • Сезонні роботи на місяць-два 21%, 4 votes
  4 votes 21%
  4 votes - 21% of all votes
 • Поїхати на кілька років, заробити необхідну суму і повернутися 11%, 2 votes
  2 votes 11%
  2 votes - 11% of all votes
Total Votes: 19
Вересень 19, 2018 - Квітень 30, 2019
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше