Народний депутат від “Сапомочі” Тарас Пастух приєднався до голодування слідом за головою відповідної фракції Олегом Березюком і віце-спікером ВРУ Оксаною Сироїд. Про це йдеться у повідомленні політсили на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 19 червня Олег Березюк оголосив про голодування. Того ж дня стало відомо, що влада Львова знову попросила Кабмін і президента України Петра Порошенка запровадити в місті режим надзвичайної ситуації через сміття, яке не вивозять.

Вранці 20 червня Оксана Сироїд оголосила, що приєднується до голодування слідом за Березюком. Вона підтвердила, що ночуватиме під стінами Адміністрації президента.

Тим часом начальник управління інформаційної політики у Львівській облдержадміністрації Ольга Березюк повідомила на своїй сторінці у Facebook, що теж оголошує голодування – але через безгосподарність Львівської міської ради.

Як відомо, проблему львівського сміття загострила пожежа на Грибовицькому звалищі в травні 2016 року, після якої на полігон припинили відвантажувати відходи. Львівська влада намагалася домовитися про вивезення сміття до інших регіонів, але наразилася на протести мешканців. Через ситуацію зі сміттям діяльність міського голови було піддано критиці з боку президента і прем’єра. Зокрема, Петро Порошенко говорив, що Садовий “за два з половиною мерських строки не зміг вирішити найгостріше комунальне питання і буквально засипав сміттям найкрасивіше європейське місто України”.