Найсвіжіше:
• Андрій Баран: «За результатами нашого чемпіонату покупці орієнтуються при виборі посівного матеріалу» • Як покоління Y і Z змінює ринок нерухомості • На Зборівщині відкрили будинок сімейного типу • «Контінентал Фармерз Груп» впроваджує нову систему внесення міндобрив на своїх полях • Що чекати від погоди цього тижня? • Анонси газети «Номер один» від 25.11.2020 р. • Особливі діти потребують нашої підтримки • Степан Барна: «Для мене посада голови обласної ради не є самоціллю. Мені важливо, щоби була єдина позиція при формуванні більшості, аби відстоювати інтереси області» • У психоневрологічній лікарні працюють мультидисциплінарні бригади, у яких на меті адаптувати хворих до соціуму • Жінки ікони не писали… • Де на Тернопільщині не буде світла • 19 листопада в ЗУНУ відбулося вручення дипломів слухачам Школи польського та європейського права • Субсидії-2020/21: зміни та нововведення • Тренер та футболіст заліщицького «Дністра» Петро Костинюк: «За перемогу у кубку області подарували шерстяні футболки та годинник, а в чемпіонаті – дві тонни вугілля» • Гуляш з індички по-мексиканськи від Олесі Плосконіс • Часникова вода – панацея у догляді за кімнатними рослинами • Як захистити дерева взимку від зайців і мишей • Тернопіль осучаснять на 15,7 мільйона: стали відомі переможці Громадського бюджету • Довічне позбавлення волі для жорстокого вбивці • Доступне розмитнення авто може поповнити бюджет на мільярд гривень • На Лановеччині вчитель став жертвою булінгу з боку 8-класника • Цьогоріч на Тернопільщині понрад 3,3 тисячі вакансій було у сільськогосподарській сфері • Я дуже прошу: залишайтеся вдома у вихідні. Це допоможе зберегти ваше здоров`я, – Володимир Труш • Будинок розпусти викрили у Тернополі • Найбільший виробник спирту в Молдові купив спиртозавод на Тернопільщині
rss
Тернопільські лікарні готові до боротьби з смертельним коронавірусом на 33%

Опубліковано: 16 Квітня о 11:00Як забезпечені засобами захисту та апаратами штучної вентиляції легень лікарні Тернопільщини в цей час, мабуть, цікавить чи не кожного читача. Саме тому наші журналісти підготували аналітичний матеріал, у якому дослідили, чи достатньо медичного забезпечення мають місцеві медустанови.

YouControl разом із представниками держструктур та громадських організацій презентували інтерактивну карту, котра показує забезпечення лікарень та динаміку поширення коронавірусної хвороби. Вона сформована на основі звітів усіх лікарень України щодо їхнього забезпечення засобами захисту, медичним обладнанням і працівниками. Карта дозволяє дізнатися поточний стан, а незабаром почне прогнозувати потреби. На карті, створеній YouControl, дані автоматично аналізуються системою та розраховується показник, на скільки днів вистачить ресурсів лікарні, відповідно до алгоритмів МОЗ. Наразі з карти можна дізнатися інформацію про залишки, потреби та прогноз забезпечення лікарень обладнанням (засоби індивідуального захисту, тести, ШВЛ), кількість лікарів (їхня кваліфікація, вік), кількість ліжок (зайнятих і вільних серед боксових, інфекційних, реанімаційних), захворюваність (кількість осіб із підозрою, госпіталізованих, підтверджених та смертельних випадків).

У Тернопільській області для госпіталізації пацієнтів з коронавірусом визначено 18 медичних закладів. Лікарні Тернопільщини мають костюмів біозахисту менше, ніж на два дні активного використання. За даними карти медичного забезпечення, ресурсів та потреб лікарень України, Тернопільська область забезпечена медичним обладнанням на 33%. У лікарнях Тернопільщини немає захисних окулярів для медиків, як багаторазових, так і одноразових масок,  мала кількість костюмів біозахисту. Крім цього, потреба є у респіраторах та ізоляційних халатах.

Бережанська райлікарня

Станом на 12 квітня медичний заклад забезпечений індивідуальним захистом на 19 днів. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 61 шт. Апаратів для ШВЛ – 2. Всього у лікарні перебуває двоє хворих на коронавірус та ще троє чоловік із підозрою.

Борщівська райлікарня

Лікувальний заклад забезпечений індивідуальним захистом на 7 днів. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 180 шт. Апаратів для ШВЛ – 4. Всього у лікарні перебуває двоє хворих та ще 9 чоловік із підозрою

Бучацька райлікарня

Медична установа забезпечена індивідуальним захистом на три дні, у медиків дефіцит ізоляційних одноразових халатів, відсутні костюми біозахисту, респіратори, антисептики та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 62 шт. Апаратів для ШВЛ – 4.

Гусятинська райлікарня

Медичний заклад забезпечений індивідуальним захистом на 4 дні. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати, костюми біозахисту та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 29 шт. Апаратів для ШВЛ – 1. Всього у лікарні перебуває  один хворий на коронавірус, та ще 8 чоловік із підозрою.

Заліщицька райлікарня

Лікувальний заклад забезпечений індивідуальним захистом на два днів. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 180 шт. Апаратів для ШВЛ – 4. Всього у лікарні перебуває п’ять хворих та ще 14 чоловік із підозрою.

Козівська райлікарня

Медична установа забезпечена індивідуальним захистом трохи більше, як на два дні, у медиків дефіцит ізоляційних одноразових халатів, відсутні костюми біозахисту та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 8 шт. Апаратів для ШВЛ – 5. Всього у лікарні перебуває 5 хворих та ще 9 чоловік із підозрою.

Почаївська райлікарня

Медичний заклад забезпечений індивідуальним захистом на п’ять днів. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати, костюми біозахисту та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 47 шт. Апаратів для ШВЛ – 1. Всього у лікарні перебуває один хворий та ще троє чоловік із підозрою.

Лановецька райлікарня

Лікувальний заклад забезпечений індивідуальним захистом на 51 день. У лікарні відсутні костюми біозахисту, багаторазові маски та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 43 шт. Апаратів для ШВЛ – 2.

Скалатська райлікарня

Медична установа забезпечена індивідуальним захистом більше, ніж на 11 днів, у медиків дефіцит ізоляційних одноразових халатів, відсутні костюми біозахисту, багаторазові маски та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 93 шт. Апаратів для ШВЛ – 2.

Підволочиська райлікарня

Медичний заклад забезпечений індивідуальним захистом більше, ніж на 11 днів. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати, маски багаторазові та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 40 шт. Апаратів для ШВЛ – 4.

Чортківська райлікарня

Лікувальний заклад забезпечений індивідуальним захистом на сім днів. У лікарні відсутні багаторазові маски та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 36 шт. Апаратів для ШВЛ – 8. Всього у лікарні перебуває один хворий та ще 8 чоловік із підозрою.

Тернопільська міська лікарня швидкої допомоги

Медична установа забезпечена індивідуальним захистом на 9 днів, у медиків дефіцит ізоляційних одноразових халатів, відсутні багаторазові маски та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 106 шт. Апаратів для ШВЛ – 8. Всього у лікарні перебуває 14 хворих та ще 42 особи з підозрою.

Тернопільська університетська лікарня

Медичний заклад забезпечений індивідуальним захистом на 3 дні. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати, костюми біозахисту, маски багаторазові та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 144 шт. Апаратів для ШВЛ – 43.

Тернопільський фтизіопульмонологічний медичний центр

Лікувальний заклад забезпечений індивідуальним захистом на 17 днів. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати, маски багаторазові та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 50 шт. Апаратів для ШВЛ – 1.

Тернопільська міська дитяча лікарня

Медична установа забезпечена індивідуальним захистом на три дні, у медиків дефіцит ізоляційних одноразових халатів, відсутні костюми біозахисту, респіратори, маски багаторазові та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 90 шт. Апаратів для ШВЛ – 5.

Тернопільський обласний медцентр соціально небезпечних захворювань

Медичний заклад забезпечений індивідуальним захистом на два дні. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати, маски одноразові та багаторазові, захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 50 шт. Апаратів для ШВЛ – 1.

Тернопільський обласний перинатальний центр «Мати і дитина»

Лікувальний заклад забезпечений індивідуальним захистом на п’ять днів. У лікарні дефіцит одноразових ізоляційних халатів та багаторазових масок, відсутній захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 49 шт. Апаратів для ШВЛ – 9.

Монастириська райлікарня

Медична установа забезпечена індивідуальним захистом на один день, у медиків дефіцит ізоляційних одноразових халатів, відсутні багаторазові маски та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 231 шт. Апаратів для ШВЛ – 2. Всього у лікарні перебувають 16 хворих та ще 23 особа з підозрою.

Іванка Біла


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,Новини
25 Листопада
24 Листопада
23 Листопада
21 Листопада
20 Листопада
Як ви плануєте відсвяткувати Новорічні свята в період карантину?
 • Взагалі поїду з України 67%, 2 votes
  2 votes 67%
  2 votes - 67% of all votes
 • З друзями, дотримуючись усіх карантинних обмежень 33%, 1 vote
  1 vote 33%
  1 vote - 33% of all votes
 • Вдома, в родинному колі 0%, 0 votes
  0 votes
  0 votes - 0% of all votes
 • У ресторані 0%, 0 votes
  0 votes
  0 votes - 0% of all votes
 • Одягну маску та піду в гості 0%, 0 votes
  0 votes
  0 votes - 0% of all votes
 • Інше 0%, 0 votes
  0 votes
  0 votes - 0% of all votes
Total Votes: 3
Voters: 3
Листопад 17, 2020 - Січень 10, 2021
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше