Найсвіжіше:
• Люди, будьте людьми! • У Кабміні хочуть сполучити швидкісними дорогами всі облцентри Західної України • Президент ФК «Агрон» Юрій Березовський: «Я ніколи не скажу Роману Курдупелю прощай, а до нових зустрічей!» • Володимир Зеленський у Тернополі: 200 мільйонів на Гаївський міст, «Велике будівництво» доріг, шкіл, садочків • На Тернопільщині черговий новий прокурор • Громадсько-політичний діяч Володимир Колінець: «До мене під вартою попід руки привели самого прокурора району, в якого на подвір’ї знайшли поцуплені бетонні конструкції» • «Місцеві вибори мають стати потужним запобіжником, щоби не допустити реваншу проросійських сил» • Україна готова до опалювального сезону на 90% • У ЗУНУ здійснюють підготовку молоді до складання зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до коледжів на базі 9-го класу • Обвинувачений у вбивстві тату-майстрині і далі залишиться під вартою • ГОРОСКОП • Західноукраїнський національний університет об’єднав науковців світу під час Другого Міжнародного Тижня! • Керівниця ідеологічного відділу «Правого сектора» Ірина Драгущак: «На місцевому рівні цілком реально творити незалежну від олігархічних впливів політику» • Якою буде погода на Тернопільщині у найближчі сім днів • У команді «Слуги Народу» об’єдналися відомі авторитетні постаті для реалізації стратегії розвитку Тернопільщини • Сільський голова села Глібів Надія Задоріжна: «Мій пріоритет – робити життя людей комфортним» • Небесні куліси відкрилися ще для одного геніального актора • На Тернопільщині відновили роботу приміські поїзди • Молодь класичного університету Тернополя за чисту Україну! • Анонси газети «Номер один» від 23.09.2020 р. • На Кременеччині чоловік в інтернеті розповсюджував порносвітлини своєї дружини • У Гусятині через наркотики знищили… синього кота • Юрій Березовський: «Набридло дивитися, закривати очі, затуляти вуха на ту несправедливість, яка є в обласній раді нинішнього скликання» • Актриса Ірина Складан: «На мить доторкнулася до іншої професії і вдячна за це долі» • Одкровення нетипового лікаря:
rss
Тернопільські лікарні готові до боротьби з смертельним коронавірусом на 33%

Опубліковано: 16 Квітня о 11:00Як забезпечені засобами захисту та апаратами штучної вентиляції легень лікарні Тернопільщини в цей час, мабуть, цікавить чи не кожного читача. Саме тому наші журналісти підготували аналітичний матеріал, у якому дослідили, чи достатньо медичного забезпечення мають місцеві медустанови.

YouControl разом із представниками держструктур та громадських організацій презентували інтерактивну карту, котра показує забезпечення лікарень та динаміку поширення коронавірусної хвороби. Вона сформована на основі звітів усіх лікарень України щодо їхнього забезпечення засобами захисту, медичним обладнанням і працівниками. Карта дозволяє дізнатися поточний стан, а незабаром почне прогнозувати потреби. На карті, створеній YouControl, дані автоматично аналізуються системою та розраховується показник, на скільки днів вистачить ресурсів лікарні, відповідно до алгоритмів МОЗ. Наразі з карти можна дізнатися інформацію про залишки, потреби та прогноз забезпечення лікарень обладнанням (засоби індивідуального захисту, тести, ШВЛ), кількість лікарів (їхня кваліфікація, вік), кількість ліжок (зайнятих і вільних серед боксових, інфекційних, реанімаційних), захворюваність (кількість осіб із підозрою, госпіталізованих, підтверджених та смертельних випадків).

У Тернопільській області для госпіталізації пацієнтів з коронавірусом визначено 18 медичних закладів. Лікарні Тернопільщини мають костюмів біозахисту менше, ніж на два дні активного використання. За даними карти медичного забезпечення, ресурсів та потреб лікарень України, Тернопільська область забезпечена медичним обладнанням на 33%. У лікарнях Тернопільщини немає захисних окулярів для медиків, як багаторазових, так і одноразових масок,  мала кількість костюмів біозахисту. Крім цього, потреба є у респіраторах та ізоляційних халатах.

Бережанська райлікарня

Станом на 12 квітня медичний заклад забезпечений індивідуальним захистом на 19 днів. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 61 шт. Апаратів для ШВЛ – 2. Всього у лікарні перебуває двоє хворих на коронавірус та ще троє чоловік із підозрою.

Борщівська райлікарня

Лікувальний заклад забезпечений індивідуальним захистом на 7 днів. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 180 шт. Апаратів для ШВЛ – 4. Всього у лікарні перебуває двоє хворих та ще 9 чоловік із підозрою

Бучацька райлікарня

Медична установа забезпечена індивідуальним захистом на три дні, у медиків дефіцит ізоляційних одноразових халатів, відсутні костюми біозахисту, респіратори, антисептики та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 62 шт. Апаратів для ШВЛ – 4.

Гусятинська райлікарня

Медичний заклад забезпечений індивідуальним захистом на 4 дні. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати, костюми біозахисту та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 29 шт. Апаратів для ШВЛ – 1. Всього у лікарні перебуває  один хворий на коронавірус, та ще 8 чоловік із підозрою.

Заліщицька райлікарня

Лікувальний заклад забезпечений індивідуальним захистом на два днів. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 180 шт. Апаратів для ШВЛ – 4. Всього у лікарні перебуває п’ять хворих та ще 14 чоловік із підозрою.

Козівська райлікарня

Медична установа забезпечена індивідуальним захистом трохи більше, як на два дні, у медиків дефіцит ізоляційних одноразових халатів, відсутні костюми біозахисту та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 8 шт. Апаратів для ШВЛ – 5. Всього у лікарні перебуває 5 хворих та ще 9 чоловік із підозрою.

Почаївська райлікарня

Медичний заклад забезпечений індивідуальним захистом на п’ять днів. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати, костюми біозахисту та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 47 шт. Апаратів для ШВЛ – 1. Всього у лікарні перебуває один хворий та ще троє чоловік із підозрою.

Лановецька райлікарня

Лікувальний заклад забезпечений індивідуальним захистом на 51 день. У лікарні відсутні костюми біозахисту, багаторазові маски та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 43 шт. Апаратів для ШВЛ – 2.

Скалатська райлікарня

Медична установа забезпечена індивідуальним захистом більше, ніж на 11 днів, у медиків дефіцит ізоляційних одноразових халатів, відсутні костюми біозахисту, багаторазові маски та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 93 шт. Апаратів для ШВЛ – 2.

Підволочиська райлікарня

Медичний заклад забезпечений індивідуальним захистом більше, ніж на 11 днів. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати, маски багаторазові та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 40 шт. Апаратів для ШВЛ – 4.

Чортківська райлікарня

Лікувальний заклад забезпечений індивідуальним захистом на сім днів. У лікарні відсутні багаторазові маски та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 36 шт. Апаратів для ШВЛ – 8. Всього у лікарні перебуває один хворий та ще 8 чоловік із підозрою.

Тернопільська міська лікарня швидкої допомоги

Медична установа забезпечена індивідуальним захистом на 9 днів, у медиків дефіцит ізоляційних одноразових халатів, відсутні багаторазові маски та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 106 шт. Апаратів для ШВЛ – 8. Всього у лікарні перебуває 14 хворих та ще 42 особи з підозрою.

Тернопільська університетська лікарня

Медичний заклад забезпечений індивідуальним захистом на 3 дні. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати, костюми біозахисту, маски багаторазові та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 144 шт. Апаратів для ШВЛ – 43.

Тернопільський фтизіопульмонологічний медичний центр

Лікувальний заклад забезпечений індивідуальним захистом на 17 днів. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати, маски багаторазові та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 50 шт. Апаратів для ШВЛ – 1.

Тернопільська міська дитяча лікарня

Медична установа забезпечена індивідуальним захистом на три дні, у медиків дефіцит ізоляційних одноразових халатів, відсутні костюми біозахисту, респіратори, маски багаторазові та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 90 шт. Апаратів для ШВЛ – 5.

Тернопільський обласний медцентр соціально небезпечних захворювань

Медичний заклад забезпечений індивідуальним захистом на два дні. У лікарні відсутні одноразові ізоляційні халати, маски одноразові та багаторазові, захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 50 шт. Апаратів для ШВЛ – 1.

Тернопільський обласний перинатальний центр «Мати і дитина»

Лікувальний заклад забезпечений індивідуальним захистом на п’ять днів. У лікарні дефіцит одноразових ізоляційних халатів та багаторазових масок, відсутній захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 49 шт. Апаратів для ШВЛ – 9.

Монастириська райлікарня

Медична установа забезпечена індивідуальним захистом на один день, у медиків дефіцит ізоляційних одноразових халатів, відсутні багаторазові маски та захист для очей. Експрес-тестів для діагностики COVID-19 – 231 шт. Апаратів для ШВЛ – 2. Всього у лікарні перебувають 16 хворих та ще 23 особа з підозрою.

Іванка Біла


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,Новини
26 Вересня
25 Вересня
24 Вересня
23 Вересня
Який варіант міграції Ви розглядаєте для себе?
 • Виїхати на заробітки з метою залишитися за кордоном назавжди 47%, 20 votes
  20 votes 47%
  20 votes - 47% of all votes
 • Не думаю про еміграцію і заробітки. Комфортно працюю в Україні 26%, 11 votes
  11 votes 26%
  11 votes - 26% of all votes
 • Поїхати на кілька років, заробити необхідну суму і повернутися 16%, 7 votes
  7 votes 16%
  7 votes - 16% of all votes
 • Сезонні роботи на місяць-два 12%, 5 votes
  5 votes 12%
  5 votes - 12% of all votes
Total Votes: 43
Вересень 19, 2018 - Квітень 30, 2019
Voting is closed
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше