Найсвіжіше:
• Екстрасенс Роман Шептицький: «Кожен має свій основний сценарій життя. Все ж решту можна змінити. Але коли людина не хоче докладати зусиль, а тільки ходить до екстрасенсів з надією, що хтось за неї щось вирішить, то вона все життя буде шукати крайніх у своїх невдачах» • Коли чоловік любить жінку, він полюбить і її дітей… • Фермерські господарства можуть отримати фінансову підтримку від Укрдержфонду • Яким буде навчання з 1 вересня? • Вступна кампанія-2020: що зміниться для абітуpієнтів • У Збаражі чоловік тричі спокусився «Джеком Даниелсом» • Де на Тернопільщині не буде світла • Як вирішити проблему неприємного запаху взуття: ефективні способи • За безкоштовними консультаціями до енергетиків звернулися понад 200 споживачів • Як боротися із дрозофілами? • Смертельні аварії: чому суд одних водіїв карає, а інших – відпускає? • На Тернопільщині 5 випускників отримали найвищі бали у ЗНО • Чи впаде гривня до кінця 2020 року? • “Кредит під 0%”: НБУ попереджає українців про шахрайства • Кожен господар Лановецької громади безкоштовно отримає контейнер для збору сміття • Власники дорогих авто спрямували до бюджетів Тернопільщини понад 1,5 млн. гривень • ТОМЛЕНИЙ ЯЗИК ІЗ ЛИСИЧКАМИ ТА ХРОНОМ від Оксани Вознюк • Студент, який яйцем звалив з ніг Януковича, став топменеджером УЗ • Як позбавити капусту від слимаків? Народні методи • У Тернополі стартував новий проєкт, мета якого – нагодувати тих, хто голодний • У футбольному чемпіонаті області немає явного фаворита • Спрощено підтвердження водійського стажу • У Польщі за підозрою в корупції затримали екскерівника “Укравтодору” • Вступники можуть отримати відстрочку від призову • Юний винахідник із Заліщиків отримав перемогу в міжнародному конкурсі
rss
Тернопільщині відзвітував про досягнення, нагородив кращих співробітників та розповів, яким буде 2019 рік

Опубліковано: 8 Грудня о 12:35Компанія «Мрія Агрохолдинг» підсумувала результати виробничого сезону та відсвяткувала День працівника сільського господарства.  Урочисту подію відвідали працівники із шести областей України, де компанія обробляє землі. А це Тернопільська, Чернівецька, Хмельницька, Івано-Франківська, Львівська та Рівненська області.

2018 рік для компанії став роком якісних змін та хороших результатів. Так сам, у цьому році «Мрія» успішно завершила реструктуризацію боргу. Боргове навантаження з 1.1 млрд. дол.  було зменшене до 309,5 млн. дол. Крім того, у 2018 році в «Мрії» з’явився стратегічний інвестор – SALIK UK Ltd. 

Компанія «Мрія Агрохолдинг» продовжить свою операційну діяльність в Україні спільно з дочірньою компанією SALIC – Continental Farmers Group (CFG). За словами Генерального директора  Саймона Чернявського, іноземні інвестиції дозволять  компанії розвиватися та нарощувати виробничі потужності, адже інвестор готовий вкладати у «МРІЮ» та підтримувати соціальні програми для налагодження  ефективного партнерства з громадами, де компанія обробляє землі.

 Визначальним для «Мрії»  сезон-2018 став і виробничими досягненнями. Компанія вперше за три роки завершила збиральну кампанію в оптимальні терміни. За словами Генерального директора Саймона Чернявського, це  свідчить про хорошу організацію командної роботи та автоматизацію виробничих процесів. Також  компанія повернулася до вирощування картоплі як стратегічної культури. «Мрія» цілеспрямовано збільшує площі під цією культурою: з 92 га в 2017 році до 634 га в 2018-му. У планах наступного року відвести під цю культуру вже 2038 га. Керівництво компанії відзначило достойну врожайність олійних культур: урожай соняшнику було зібрано із площі 33 тис. га з високим валовим збором, вище запланованого – 78,1 тис. тонн.       
Одним із досягнень 2018 року став запуск першої змішувальної станції для засобів захисту рослин (ЗЗР) у м. Хоросткові. За словами операційного директора  Андрія Григорова,  робота станції підвищує якість робочих розчинів для обприскування культур та збільшує продуктивність робіт у полі. У планах на 2019 рік – автоматизація змішувальної станції та подальше її впровадження на інших структурних блоках компанії. Агрохолдинг «Мрія» продовжуватиме удосконалення та реалізацію ІТ-розробок за прикладом «Планшета агронома» в інші виробничі галузі. Також серед цьогорічних здобутків є поповнення технічного парку агрохолдингу: інвестиції у техніку сягнули 7, 9 млн. дол. США. У планах на наступний рік цю цифру заплановано збільшити до 42,3 млн. дол. США.
Фінансовий директор компанії Ігор Кублицький повідомив, що інвестиційний план на 2019 рік передбачає  фінансування рослинництва, зокрема поповнення технічного парку, елеваторів, покращення IT, інфраструктури та ін. Агрохолдинг має намір збільшувати витрати на насіння, ЗЗР та добрива, паливно-мастильні матеріали. Саймон Чернявський також відзначив, що компанія «Мрія Агрохолдинг» прозоро та відповідально веде бізнес в Україні –  сумлінно платить податкові відрахування. За 11 місяців  цього року до державного бюджету надійшло 409,2 млн. грн. Так у Тернопільській області агрохолдинг «Мрія» є найбільшим платником податків.

Про цьогорічні досягнення та плани HR департаменту на 2019 рік розповіла Надія Кафтан, заступник директора департаменту по роботі з персоналом. Вона зазначила, що у виробничому сезоні цього року зафіксовано позитивну динаміку росту заробітної плати та підтримання іміджу компанії як привабливого роботодавця. Компанія продовжує інвестувати у розвиток своїх працівників, зокрема у 2018 році було проведено 113 навчальних заходів за різними напрямами, у планах 2019 року – продовження освітньої програми для співробітників, налагодження контактів із вузами для залучення талановитої молоді. Для своєчасного, коректного та прозорого висвітлювання  розрахунків відрядної зарплатні сезонним працівникам компанія запровадила табельну  автоматизовану систему (так звану табелеграму), яку програмісти вмонтували у спеціальні термінали (інфобокси), розміщені на ключових базах підприємства.

Важливим напрямом роботи компанії є соціальне партнерство та підтримка громад. За 11 місяців роботи агрохолдинг «Мрія» направив понад 20 млн. грн. на реалізацію проектів у галузях освіти, медицини, культури, спорту, інфраструктури, духовності та благоустрою.
«У цьому році суму допомоги для громад було збільшено зі 100 грн. до 130 грн. за кожен гектар в обробітку. Розподіляються ці кошти цілком прозоро – 100 грн. залишаються для реалізації проектів громади, 20 грн. направляються у бюджет району для втілення соціальних проектів та 10 грн. – для підтримки української армії», – зазначає директор департаменту комунікацій і соціальних проектів Нонна Шмідік. Одним із вагомих проектів, над яким компанія працює уже третій рік, є підтримка та сприяння розвитку кооперативного руху. За підтримки «Мрії Агрохолдинг» уже створено 28 кооперативів, із них 10 засновано цього року. У 2019 році компанія планує підтримати вже існуючі кооперативи та допомогти їм розвивати переробку продукції, створивши тим самим додану вартість. Цього року вже організовано цех заморозки ягід у кооперативі «Файна поляна», що у Козівському районі. Наступним кроком заплановано будівництво цеху з виготовлення вуликів для бджолярських кооперативів. Варто зазначити, що 2018 рік став знаковим для співпраці компанії із бджолярами. У березні цього року запрацювала інтерактивна карта медоносних культур, на якій у режимі реального часу відображаються посіви компанії, роботи, які там ведуться, та можна зарезервувати місце для вивозу пасіки на поля. Бджолярам, які зареєструвалися на сайті, приходять сповіщення про роботи в полі та внесення ЗЗР, для запобігання нанесення шкоди бджолам і налагодження ефективної співпраці. У цьому році на  полях компанії було близько 20 тис. бджолосімей. Агрохолдинг постійно проводить професійне навчання для пасічників та надає їм перші багатокорпусні вулики. Крім того, вдалося підтримати бджолярські кооперативи та передати їм у користування модульні причепи.

У рамках святкування Дня працівника сільського господарства агрохолдинг «МРІЯ» нагородив кращих із них за найвищі особисті показники в роботі. Почесні грамоти та грошові премії за результатами року отримали працівники із різних підрозділів компанії. Із кластеру «Тернопіль» нагородами відзначили тракториста Олександра Понамаря, комбайнера Степана Коржика, механіка Андрія Салика, комірника локального складу Миколу Процишина. Із кластеру «Полісся» – тракториста Миколу Федорука, комбайнера Михайла Левченка, менеджера з питань регіонального розвитку Віру Тивонюк. Від кластеру «Карпати» – тракториста Максима Венгриновича, комбайнера Володимира Псюка. Із кластеру «Галичина» нагороди отримали: тракторист Дмитро Горин, комбайнер Іван Заворотний, старший фахівець із безпеки Василь Кривак. Із кластеру «Львів» нагороду отримав тракторист Богдан Возняк. А з кластеру «Поділля» нагородили тракториста Володимира Пелюха та комбайнера Івана Кочмаря. Із кластеру «Буковина» відзначили тракториста Володимира Назарюка, комбайнера Олександра Чорного, старшого агронома Михайла Садовника. Крім працівників кластерів, відзнаки отримали співробітники  інших підрозділів компанії: водій паливозаправника Василь Вінярський, програміст Олександр Гербут, фінансовий контролер Сергій Овсяний, механік Михайло Кришталович, лаборант елеватора (с. Деренівка) Віра Костюк, оператор сушильного устаткування елеватора ( м. Борщів) Андрій Довганюк, складач поїздів Володимир Вовк.

 Крім того, працівники «Мрії» отримали з рук заступника директора Департаменту агропромислового розвитку  Тернопільської ОДА Василя Кічака  особливо високі відзнаки: орденом «За розбудову України» нагороджено менеджера з питань регіонального розвитку Любов Клепацьку, старшого агронома Михайла Вакарюка, старшого менеджера із зв’язків з громадськістю Ігоря Метеньку, завідувача лабораторії Степанію Теплицьку, старшого інженера Михайла Хомишина. А орденом «Хрест Слави» – комірника центрального складу Василя Головача, інженера-механіка Валерія Ковальчука, тракториста Миколу Метчикова, підсобного робітника Василя Осика, фахівця з безпеки Тараса Перога, провідного фахівця з контролю виробничих бізнес-процесів Михайла Собчака.

Найкращим за результатами сезону став кластер «Буковина». Саме він отримав грошову винагороду в розмірі 500 тис. грн. У цьому році також відзначили роботу кращого елеватора, за результатами виробничого сезону  ним став елеватор у смт Козова. Сертифікат на 100 тис. грн. – саме така нагорода за старанну роботу співробітників елеватора.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , , , ,Новини
28 Липня
27 Липня
26 Липня
25 Липня
Який варіант міграції Ви розглядаєте для себе?
 • Виїхати на заробітки з метою залишитися за кордоном назавжди 47%, 20 votes
  20 votes 47%
  20 votes - 47% of all votes
 • Не думаю про еміграцію і заробітки. Комфортно працюю в Україні 26%, 11 votes
  11 votes 26%
  11 votes - 26% of all votes
 • Поїхати на кілька років, заробити необхідну суму і повернутися 16%, 7 votes
  7 votes 16%
  7 votes - 16% of all votes
 • Сезонні роботи на місяць-два 12%, 5 votes
  5 votes 12%
  5 votes - 12% of all votes
Total Votes: 43
Вересень 19, 2018 - Квітень 30, 2019
Voting is closed
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше