Найсвіжіше:
• Майже півтори тисячі роботодавців Тернопільщини вже мають власні «електронні кабінети» • Де на Тернопільщині не буде світла • Сучасну студію робототехніки відкрили у Підволочиську за сприяння «Контінентал Фармерз Груп» • Чи обов’язково вкривати кущі троянди на зиму • Коли садити часник на зиму? • Салат із куркою та мандаринами «Смакотулька» • Залишайте на грядках коріння капусти і помідорів до весни • Які квартири обирає покоління Z? • Чи такий хороший господар, як його рекламують: успіхи та провали тернопільського мера за 10 років • Класичний університет Тернополя взяв участь у Всеукраїнському проєкті «Озеленення України» • Працівники медичної галузі Тернопільщини отримали державні нагороди • Громадський діяч Катерина Фурик: «Величезна кількість рішень, особливо земельних і майнових, проходять кулуарно без обговорення з громадськістю» • Керівник політичної партії «Правий сектор» на Тернопільщині Назар Сарабун: «Ми – єдина партія, яка гартувалася під обстрілами «градів» та досі зберегла свою структуру ще з 14-го року» • Богдан Яциковський: «На цих виборах має перемогти Україна!» • 7 цікавих фактів про майбутнього мера Тернополя Віктора Гевка • 25 жовтня вирішується доля країни. Прийди на місцеві вибори і проголосуй! • У Тернопільській університетській лікарні проводитимуть операції на серці новонародженим • Віктор Овчарук: «Якщо люди не будуть брати участі у виборах, то вони втрачають своє право вимагати чогось у місцевої влади» • ГОРОСКОП • У Тернополі відбулося представлення перших офіційних змагань із кінного спорту «BAYKOV CUP-2020» на честь Леоніда Бицюри • Програма кандидата в мери Тернополя «Горизонт-2025»: що потрібно місту, знає Леонід Бицюра • Ловіть останні сонячні промені • Які шанси для Тернопільщини відкриває перемога Івана Чайківського на обласних виборах? • Безвіз для українських товарів • Анонси газети «Номер один» від 21.10.2020 р.
rss
Проект «Україна – Норвегія» впроваджує нові форми роботи з його учасниками!

Опубліковано: 29 Березня о 14:00^7AEDE65C71471549CD97DD770E66A20CC488ADEB3DDD68E214^pimgpsh_fullsize_distrУ рамках реалізації проекту «Україна – Норвегія» з перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їх сімей, який здійснюється у ТНЕУ, слухачі мали можливість відвідати лекцію відомого українського професора, а також провести товариський футбольний матч із професорсько-викладацьким складом вузу.  

Військовослужбовців навчали… бізнесу

Доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри управління інноваційною діяльністю Київського державного університету телекомунікацій Олена Гудзь у Тернопільському національному економічному університеті прочитала відкриту лекцію на тему: «Менеджмент ідей і трансформація матриці управління проектами».

– Ми перейшли в епоху ідей. Прогрес нині залежить від креативних ентузіастів, у яких є ідеї і сміливість їх здійснити, які не звертають уваги на тимчасові невдачі. Для того, щоб заробляти і бути успішним у новому світі, важливо фокусуватися на новому, на дійсно актуальному. Сьогодні успіх бізнесу зумовлюють емоції. Впровадження бізнесових ідей – не наука, це вже мистецтво. Розв’язування творчих задач вважається умовою розвитку креативності мислення. Мета творчості менеджменту ідей полягає у прийнятті оперативного якісного управлінського рішення, – відзначила Олена Гудзь.

Слухачі, отримавши корисну та цікаву інформацію, вдалися до діалогу.  Сучасне суспільство вимагає креативності у роботі: творчості у менеджменті, оперативності у прийнятті управлінських рішень, впровадженні цікавих бізнес-ідей.

Військовослужбовці отримали конкретні поради для застосування їх на практиці, адже проект «Україна – Норвегія» – це можливість спілкуватися з прогресивними особистостями, отримувати дієву підтримку від науковців та Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд соціальної адаптації», повіривши у свої можливості. До зустрічі долучилася керівник PR-відділу Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд соціальної адаптації» Ольга Філіна та адміністрація Тернопільського національного економічного університету.

Після лекції викладачі, які надають освітні послуги військовослужбовцям на курсах перепідготовки, разом з Оленою Гудзь та Ольгою Філіною обговорили питання стосовно реалізації проекту «Україна – Норвегія», труднощі, які виникають під час курсів перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їх сімей, інновації у навчанні, застосування новітніх методик у роботі.

Слухачі ж подякували лектору й зазначили: «Дуже добре, що освітні послуги нам надають науковці-практики, які не тільки в теорії знають основи економіки. Такі зустрічі не тільки розширюють наш кругозір, а й дають можливість отримати найкращий досвід у веденні бізнесу». Проект «Україна – Норвегія» – це родинний проект, у якому ніхто не залишається наодинці зі своїми проблемами. 

Футбол об’єднав студентів-вояків та їх вчителів

А на наступний день на спортивному майданчику ТНЕУ відбувся товариський футбольний матч між слухачами курсів перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їх сімей і професорсько-викладацьким складом вузу.
Організаторами виступили Тернопільський національний економічний університет і громадська організація «Освітні та соціальні інновації».
З вітальним словом до команд і вболівальників звернулася директор Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ Оксана Десятнюк, побажавши усім гарної гри і перемоги. Також привітав колег виконавчий директор ГО «Освітні та соціальні інновації» Володимир Угрин. У складі команди військовослужбовців-учасників проекту «Україна – Норвегія» виступали: Вадим Румак, Віталій Шепель, Петро Гуменний, Микола Мацола, Василь Мартюк, Олег Онищук, Микола Бочан, Володимир Титор, а капітаном команди був Олег Хмелівський. Команду професорсько-викладацького колективу представляли: Віктор Островерхов, Андрій Коцур, Антон Шевчук, Тарас Маршалок, Володимир Угрин, Олександр Квасовський, з капітанською пов’язкою команду вивів Сергій Банах.
Гра була цікавою та захоплюючою. Вболівальники – колеги, друзі, рідні спортсменів – гаряче підтримували команди.
Товариський матч завершився з рахунком 5:4. Грамоти та подарунки командам вручила директор ННІІОТ Оксана Миронівна Десятнюк. Особливу подяку як найактивніший уболівальник отримала Василина Бицка.
Слухачі програми перепідготовки і викладачі ТНЕУ сподіваються, що такі зустрічі стануть доброю традицією, а проект «Україна – Норвегія» і надалі впроваджуватиме нові форми роботи з його учасниками. 

Приємно, що кожен з нас розуміє, що професійна і соціальна адаптація військовослужбовців передбачає не лише напружену роботу в аудиторіях, оволодіння новим фахом, а й здоровий відпочинок.

Іван Білий


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:Новини
27 Жовтня
26 Жовтня
25 Жовтня
24 Жовтня
23 Жовтня
22 Жовтня
21 Жовтня
Який варіант міграції Ви розглядаєте для себе?
 • Виїхати на заробітки з метою залишитися за кордоном назавжди 47%, 20 votes
  20 votes 47%
  20 votes - 47% of all votes
 • Не думаю про еміграцію і заробітки. Комфортно працюю в Україні 26%, 11 votes
  11 votes 26%
  11 votes - 26% of all votes
 • Поїхати на кілька років, заробити необхідну суму і повернутися 16%, 7 votes
  7 votes 16%
  7 votes - 16% of all votes
 • Сезонні роботи на місяць-два 12%, 5 votes
  5 votes 12%
  5 votes - 12% of all votes
Total Votes: 43
Вересень 19, 2018 - Квітень 30, 2019
Voting is closed
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше