Найсвіжіше:
• Сільський пиріг із картопляного тіста від Раїси Бутової • Щодо спрощеної системи оподаткування та запроваджених карантинних змін • СБУ затримала відомого на весь світ хакера • Заробітчанські трагедії • Ідеальна мама • Залізничні квитки не будуть дорожчати • Герої України не вмирають • Що нажили тернопільські депутати за каденції Надала? • Коли на Тернопільщину таки прийде тепло? • 350 жителів Тернопільщини вже пройшли стажування на робочих місцях • На два місяці перекриють вулицю Стецька • Пенсіонери, старші 75 років, отримуватимуть надбавки до пенсії • Сесія гаражів та забудов зелених зон • Гороскоп на тиждень з 25 по 31 травня • Голова Шумської РДА Віталій Кудлак: «Не можна допустити ситуацію, коли мери міст, отримуючи великі безконтрольні повноваження, перетворюються на місцевих князів» • Голова Підгаєцької РДА Галина Дуда: «Гніватися на людину можна лише до заходу сонця. Так ще 20 років тому навчив мене священик після сповіді» • Показник електролічильника можна передавати через Telegram • Віктор Овчарук: «Співпраця ОТГ та кооперативів може стати взаємовигідним механізмом розвитку та гарантією фінансової стабільності останніх» • «Контінентал Фармерз Груп» запустила онлайн-звітність у рамках своєї корпоративної соціальної відповідальності • У Тернополі підписали Меморандум про співпрацю з Одеською кіностудією • Чемпіон з бодібілдингу вкоротив собі віку • У Тернополі двірник з ножем напав на жінку • Анонси газети «Номер один» від 27.05.2020 р. • Де, як і за скільки можна протестуватися на COVID-19 на Тернопільщині • Переселенка з Луганська Яна Шкуратова: «Телефонували моїй тітці зі словами: «Вы – предатели родины, когда вы вернетесь, мы вам руки-ноги отрежим»
rss
Підтримку Президенту України висловили місцеві лідери громадської думки

Опубліковано: 6 Лютого о 14:11Місцеві лідери громадської думки Тернопільщини – економісти, історики, громадські діячі, аграрії, військові, науковці, активна молодь та артисти об’єдналися в ініціативну групу на підтримку діючого Президента України Петра Порошенка. У вівторок, 5 лютого, вони обґрунтували свою позицію для громадськості під час прес-конференції. 

Микола Лазарович, професор, доктор наук, учасник АТО: «Хто ще із сьогоднішніх кандидатів у Президенти, крім Петра Порошенка, може подивитися на Путіна так, щоби той відвів очі?»

«Ми, українці, повинні зрозуміти одне: Петро Порошенко – не мета, Петро Порошенко – це засіб продовжити те, що ми сьогодні маємо, і додати нові завоювання та здобутки. Історія до нас волає: «Не допустіть помилок!» Не «емоціо», а «раціо». Ми всю свою історію були емоційними, ми нарешті повинні бути раціональними. Зробити так, щоби наша держава застановилася і була однією з європейських країн. Потужних і незалежних».

Андрій Підлужний, співак, продюсер, лідер гурту «Нічлава»: «Колись за те, що ми співали українською, нас називали селюхами, наші концертні автобуси закидали камінням»

«Я був завжди «другосортним» телеведучим і співаком лише тому, що живучи у своїй країні, розмовляю українською. Понад 20 років ми боролися із хлопцями й дівчатами, з українськими музикантами, популяризуючи та відстоюючи українську мову та пісні. Нарешті саме за каденції Президента Порошенка ми отримали те, про що мріяли і говорили дуже давно, тобто мовні квоти. Коли приходиш на радіо і до тебе відносяться, як до людини».

Валерій Чоботар, учасник АТО, доброволець, «кіборг»: «Я не збираюся виїжджати з цієї країни, тому що мрію, аби мої діти навчалися і жили тут»

«Я вибираю не просто Президента, я вибираю Верховного Головнокомандувача. Те, що зроблено протягом цих років за час виконання своїх обовязків Петром Олексійовичем, вселяє мені довіру в те, що ми зможемо зробити фізичний, збройний опір безпосередньо нашому ворогу, якого без популізму Президент Порошенко називає саме ворогом. Він називає ворогом Путіна відкрито».

Олег Кохман, голова Великогаївської ОТГ: «У громаді вже кожен житель відчув переваги реформи децентралізації, яку розпочав Президент Порошенко»

«Ми одні з найперших в Україні приєдналися до реформи децентралізації. І я не сумніваюся, що вже кожен житель нашої громади відчув позитив від цієї реформи, яку, до речі, розпочав Президент Петро Порошенко. Через це ми повинні й надалі підтримувати як об’єднання територіальних громад, так і реформу освіти, медицини, які також почали запроваджувати під час президентства Петра Олексійовича. Тому тепер ми не маємо права зійти з обраного шляху».  

Василь Вислоцький, аграрій, депутат Тернопільської обласної ради: «У країни, в якій Президент поважає малих та середніх фермерів, є майбутнє»

«Сьогодні в аграрному секторі маємо підняття середньої заробітної плати, збільшення орендної плати людям, видаються пільгові кредити для малого та середнього фермерства, будуються тваринницькі комплекси. І я не сумніваюся, що в час війни, коли налагоджується в державі робота, коли працює аграрний бізнес, коли Президент поважає малих і середній фермерів, то у такої країни і з таким лідером є майбутнє». 

Тарас Маршалок, науковець: «Завдяки Президенту, в Україні відбувається економічне зростання протягом 16 кварталів»

«Ми, економісти, не довіряємо популістам. За останні п’ять років під час керівництва країною Петром Порошенком особисто для себе я побачив реальні зміни. Україну вдалося врятувати від економічного колапсу, бо у 2014-му ми були на межі дефолту, жоден іноземний партнер не хотів з нами працювати. Але завдяки діяльності Президента Петра Порошенка, в Україні відбувається економічне зростання протягом 16 кварталів. А в даному випадку фінансова безпека найважливіше, що може бути. Бо це кровоносна система, яка дає нам можливість жити, купляти, перебувати в Україні. Саме тому економіка сьогодні потребує стабільності, яку може забезпечити Петро Порошенко».

Ігор Олещук, представник громадської організації політв’язів та репресованих: «Завдяки своїм авторитету і повазі, Петру Порошенку вдалося створити «антипутінську світову коаліцію»

«Я дуже високо оцінюю роботу теперішнього Президента Петра Порошенка і його команди. У 2015 році було прийнято два доленосних закони. Перший – про заборону комуністичної ідеології, який розпочав «ленінопад» в Україні. І другий – про визнання визвольного руху в ХХ столітті. У грудні Верховна Рада прийняла ще один закон, який підписав Петро Порошенко, – про соціальний захист борців ОУН-УПА. Водночас дуже важливо, що завдяки авторитету і повазі, Петру Порошенку вдалося створити «антипутінську світову коаліцію», яка запровадила санкції за незаконне захоплення Криму і Донбасу. Вважаю, що за п’ятирічний період своєї роботи Президент Порошенко зробив більше, ніж усі Президенти України».

Олександр Варакута, керівник Тернопільської обласної організації спілки офіцерів України: «Зараз треба зробити усе для того, щоб об’єднати суспільство і не допустити більше тих помилок, які були в нашій історії»

«У листопаді в Києві відбувся 25-ий з’їзд спілки офіцерів, під час якого обговорювали майбутні президентські вибори. Більшість спілчан заявили про те, що зараз, під час війни, ми повинні зробити все для того, щоби на виборах підтримати діючого Президента, бо «коней на переправі не міняють». Я вдячний Тернопільській обласній державній адміністрації за те, що підтримала наші звернення щодо відновлення військових частин Національної гвардії, 44-ої артилерійської бригади. Також наші звернення були підтримані на рівні Президента. Тому зараз треба зробити все для того, щоб об’єднати суспільство і не допустити більше тих помилок, які були в нашій історії».

Дарія Чубата, голова міської організації товариства «Просвіта»: «Порошенко вміє скоординувати свою роботу і роботу тих, хто його оточує, щоб Україна розвивалася як незалежна держава»

«Петро Порошенко продовжив ідеї Івана Огієнка і Віктора Ющенка, щоб в Україні була власна Православна українська церква, незалежна від загарбників. Якби не мудрість Президента Порошенка, то важко сказати, чи досягли б ми оцієї незалежності у Православній церкві. Я думаю, що він у цьому плані як інтелігентна та розумна людна, яка володіє мовою, вміє скоординувати свою роботу і роботу тих, хто його оточує, щоб Україна розвивалася як незалежна держава».

Валерій Федорейко, голова громадської організації «Тернопільський майдан – 2004»: «Обираючи Президента України, пам’ятаймо: Президент відповідає за два основні напрями – оборона держави та налагодження зовнішньоекономічних відносин»

«Сьогодні громадськість має змогу проаналізувати роботу нашого діючого Президента за останні роки та у повній мірі надати їй належну оцінку. Роблячи це, варто пам’ятати, що Президент відповідає за два основні напрями – це оборона держави та налагодження зовнішньоекономічних відносин. При цьому, згадуючи слова відомого в світі політолога, який на запитання «Що врятує Україну?» відповів: «Свідоме громадянське суспільство та зовнішній тиск». Тобто це справжні патріоти України, які замість того, щоби виїжджати за кордон, докладають зусиль до розбудови рідної країни, а також реформи, без продовження яких Україна не зможе утвердитись як самодостатня держава».

Ірина Скакальська, доктор історичних наук: «Кожен крок Петра Порошенка — це віддалення нас від колоніального минулого та рух у напрямку інтеграції в Європейський Союз»

«Ми маємо пройти цей шлях і не можемо зупинятися на півдорозі. Торік у листопаді я стажувалася на базі польських університетів у рамках програми «Міжнародний університет і лідерство». Особисто я підтримую Президента України, його команду та курс на інтеграцію у ЄС, бо вважаю, що подібна практика для українських науковців повинна продовжуватися й надалі».

Михайло Боднар, голова студентського уряду ТНПУ: «Спілкуючись із молоддю, розумію, що вони задоволені політикою Президента України і готові його підтримувати»

«Коли наприкінці минулого року на Тернопільщині з робочим візитом перебував Петро Порошенко, студенти мали можливість поспілкуватися з ним у форматі відкритого діалогу й отримати відповіді на запитання про освіту, оборону, працевлаштування, службу в армії тощо. Спілкуючись зі студентством після цього, я зрозумів, що багато молодих людей задоволені політикою діючого Президента і готові підтримувати його надалі».


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , , ,Новини
31 Травня
29 Травня
28 Травня
27 Травня
Який варіант міграції Ви розглядаєте для себе?
 • Виїхати на заробітки з метою залишитися за кордоном назавжди 47%, 20 votes
  20 votes 47%
  20 votes - 47% of all votes
 • Не думаю про еміграцію і заробітки. Комфортно працюю в Україні 26%, 11 votes
  11 votes 26%
  11 votes - 26% of all votes
 • Поїхати на кілька років, заробити необхідну суму і повернутися 16%, 7 votes
  7 votes 16%
  7 votes - 16% of all votes
 • Сезонні роботи на місяць-два 12%, 5 votes
  5 votes 12%
  5 votes - 12% of all votes
Total Votes: 43
Вересень 19, 2018 - Квітень 30, 2019
Voting is closed
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше