Найсвіжіше:
• Його вважали безвісти зниклим, однак суд врахував докази, вивчив свідчення побратимів та визнав Героя із Тернопільщини загиблим • На зведення індустріального парку у передмісті Тернополя потрачено понад 120 млн грн • Терасні дошки: що це і як правильно обрати • Реанімаційні заходи не дали результату: в лікарні помер воїн з Тернопільщини • Врятувати життя немовляті з Тернопільщини не змогли: після жахливої аварії та місяць боротьби за життя зупинилося серце шестимісячної дитини • На Кременеччині підбили підсумки футзального сезону-2023/24 (+фото) • У національному парку на Тернопільщині двоє чоловіків зрубали чотири акації (+фото) • Кіберполіція викрила шахрая з Тернопільщини, який збирав гроші під виглядом лікування військових • Частина жителів Тернополя сьогодні залишаться без світла • Батьки померли в дитинстві: на війні загинув 19-річний військовий з Тернопільщини • Стало відомо, на яку суму Тернопільська обладміністрація уклала угод на будівництво фортифікаційних споруд • Фірма з орбіти мера Тернополя за три останні роки отримали підрядів на 555 млн грн • Нові категорії українців зобов’яжуть стати на військовий облік – кого торкнеться • 10 років під арештом уряду США: заява радників найбагатшого уродженця Тернопільщини • Як знайти якісну білизну та одяг для чоловіків за прийнятними цінами: рекомендації та поради • Став відомим календар матчів Зимової першості Тернопільщини з футболу на вік-енд • Як москвини “налажали” на виборах у Придністров’ї: тернополянин на молекули розібрав «вибори царя» • Через бойові дії без газопостачання залишилися споживачі у Чортківському та Тернопільському районах  • Тернопільщина ввійшла в трійку лідерів по посіву ярих культур • «ДЮСШ-Чемпіон» зі Зборова – переможець Дитячої футзальної ліги Тернопільщини U-13 • Після важкої операції у госпіталі помер військовий з Тернопільщини • Сержант штурмової бригади з Тернопільщини нагороджений нагрудним знаком “Срібний едельвейс” (+фото) • Молодий воїн з Тернопільщини отримав відзнаку “За честь та відвагу” • Мешканців Тернопільщини закликають повідомляти про корупцію у військоматах • Шахрайка-ворожка, знімаючи «пороби», видурила у жительки Тернопільського району 180 тисяч гривень
rss

На тернопільському дорожньому ринку з’явився іноземний гравець з великим досвідом та потужною технікою


Опубліковано: 23 Серпня 2017р. о 15:14


На український дорожній ринок увійшла потужна турецька компанія «Ares insaat». Свою роботу вона почала на Тернопільщині та взялася авансом ремонтувати одну з найскладніших ділянок області – 7-кіломтеровий відрізок Джурин – Базар у Чортківському районі. Як відзначив співзасновник компанії Сюха Озарас, роботу вони планують виконати якісно та за короткий час, щоб продемонструвати свій професіоналізм та отримати в майбутньому більш серйозніші замовлення.

IMG_1526Турки авансом ремонтують дорогу на Тернопільщині

Компанія «Ares insaat» працює у сфері будівництва доріг з 2003 року і раніше виконувала відповідні роботи в Туреччині, Росії, Туркменістані та Об’єднаних Арабських Еміратах. Зокрема, зробили найбільший міст у Туркменістані. Займаються не тільки ремонтом доріг, а й будівництвом автобанів, мостів, тунелів, аеропортів і залізничних шляхів. Розширюючи географію, турецька компанія вирішила вийти на ринок України, але оскільки практично всі тендери на виконання робіт було проведено в першій половині року, то її власники погодилися субпідряді відремонтувати Джурин – Базар у Чортківському районі, яка, за словами іноземців, для них є збитковою, адже не ремонтувалася з часу, коли її вклали (дорожнє полотно було зруйноване на 90%) і за неї не хотів братися наш Облавтодор, бо не має ні техніки, ні можливостей

– Спершу ми, згідно з українським законодавством, зареєстрували офіційне представництво в Києві. Потім проводили багато зустрічей, були практично у всіх обласних центрах, пропонували свої послуги в різних регіонах України. Одразу зауважили, що в Тернопільській області активно ведеться робота з залучення іноземних інвестицій. ТОДА тут організовує відкриті столи та інвестиційні форуми. Влада надає іноземним компаніям можливість реалізувати себе. Так наша компанія прийшла на Тернопільщину. Це викликало певний резонанс, адже нечасто такі іноземні компанії заходять в область та ще й ремонтуючи дороги. На свій страх і ризик взялися за ремонт однієї з найпроблемніших і для нас до певної міри збиткових доріг області. Щоб заявити про себе, показати свої можливості, закріпитися на ринку, солідні компанії інколи йдуть і на збиткові проекти. Власними оборотними ресурсами виконали вже значний об’єм роботи. Поки жодної копійки на ремонт не отримали (згідно з проектно-кошторисною документацією, ремонт дороги вартує 9 млн. грн.). За договором, ми маємо закінчити роботи до кінця 2017 року. Наша компанія зацікавлена завершити роботи скоріше, бо чим швидше її зробимо, тим менше компанія понесе збитків, – каже співзасновник «Ares insaat» Ігор Фіняк.

Ремонт цієї дороги є своєрідним випробуванням для компанії, адже вона хоче показати себе. Від керівництва області та Служби автомобільних доріг власники турецької компанії отримали запевнення, що коли вони належним чином справляться з дорогою на Чортківщині, то з ними будуть активно співпрацювати у майбутньому.

Компанія також погодилася на умови Тернопільської обладміністрації і створила представництво в Козовій, щоб податки залишалися в Тернопільській області. А ще обов’язковою умовою, на яку теж погодилися турки, було розмитнення техніки саме на тернопільській митниці.

!!!!!«Дорогу Джурин – Базар плануємо завершити за місяць»

Співзасновник компанії Сюха Озарас показав фото офісу компанії, технічного обладнання, а також виконаних проектів та розповів про роботи на дорозі Джурин –Базар.

– Дорога, яку ми ремонтуємо в Тернопільській області, не коштує насправді так багато. Наприклад, у Туреччині зараз ми займаємося проектом, що обійдеться у 15 мільйонів доларів. Станом на сьогодні на семи кілометрах дороги Джурин – Базар вже закінчено фундаментальні роботи, а саме: знято старий шар асфальту та повністю відкрито ямки для ямкових робіт. Під час ремонту передбачено вкласти 15-сантиметрову подушку, під нею – 5 см підготовчого матеріалу, а зверху – 8 см асфальту. Якщо не буде проблем із доставкою матеріалів, дорогу плануємо завершити за місяць. Ми знаємо, що в Україні є багато компаній, які ремонтують дороги і роблять це якісно, однак конкуренція породжує якість! Поки не знаємо, що буде далі, та було б добре, якби ми залишилися працювати в Україні. Хочеться, аби таких компаній, як наша, в Україні було побільше. Якщо будуть створені вигідні умови для бізнесу, то «Ares insaat» зацікавлена своїми знаннями і досвідом поділитися з українцями та повномасштабно вийти на український дорожній ринок, – наголосив Сюха Озарас.

Гості також зазначили, що всі роботи на відрізку дороги Джурин – Базар роблять згідно з проектом, який надали в обласній Службі автомобільних доріг.

За словами представників компанії, вони забезпечили робочими місцями більше десяти місцевим мешканцям, надалі штат буде збільшуватись. Також на Тернопільщині працює більше техніки турецької компанії і по мірі необхідності її кількість зростатиме, адже «Ares insaat» володіє достатньо великим транспортним парком, щоб виконувати будівельно-дорожні роботи одразу в кількох країнах світу.

Іван Білий

image-0-02-05-14665bc529398ba98674a1288bb3bb330887edc61d8fd1ac8a87661cee7da966-V


Джерело: Тижневик "Номер один"





Новини
19 Березня
18 Березня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше