Найсвіжіше:
• Анонси газети «Номер один» від 30.09.2020 р. • Громадсько-політичний діяч Володимир Колінець: «До мене під вартою попід руки привели самого прокурора району, в якого на подвір’ї знайшли поцуплені бетонні конструкції» • Заради дружини чоловік удруге постав перед судом • Де на Тернопільщині не буде світла • У Кременці проголошено вирок винуватцю смертельної аварії • Кардіохірург Ігор Гуменний: «Серце – це двигун, і лікарі не завжди встигають замінити його» • До класичного університету Тернополя завітав Руслан Стефанчук • Рада хоче знизити ставку ПДВ для аграріїв до 14% • Як зберігати буряк у квартирі та погребі: корисні поради для господарів • Розміри ставок для фізичних осіб-підприємців – платників єдиного податку четвертої групи • МВС запустило онлайн-сервіс для перевірки достовірності водійських прав • В Україні ввели нові номерні знаки • Люди, будьте людьми! • У Кабміні хочуть сполучити швидкісними дорогами всі облцентри Західної України • Президент ФК «Агрон» Юрій Березовський: «Я ніколи не скажу Роману Курдупелю прощай, а до нових зустрічей!» • Володимир Зеленський у Тернополі: 200 мільйонів на Гаївський міст, «Велике будівництво» доріг, шкіл, садочків • На Тернопільщині черговий новий прокурор • «Місцеві вибори мають стати потужним запобіжником, щоби не допустити реваншу проросійських сил» • Україна готова до опалювального сезону на 90% • У ЗУНУ здійснюють підготовку молоді до складання зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до коледжів на базі 9-го класу • Обвинувачений у вбивстві тату-майстрині і далі залишиться під вартою • ГОРОСКОП • Західноукраїнський національний університет об’єднав науковців світу під час Другого Міжнародного Тижня! • Керівниця ідеологічного відділу «Правого сектора» Ірина Драгущак: «На місцевому рівні цілком реально творити незалежну від олігархічних впливів політику» • Якою буде погода на Тернопільщині у найближчі сім днів
rss
Микола Городецький: «Скажи мені, хто твій депутат, і я скажу, чому ваша вулиця обділена»

Опубліковано: 16 Вересня о 12:06Корінний тернополянин, підприємець, науковець Микола Городецький іде в політику, щоби змінити Тернопіль. Амбітний молодий чоловік із відповідальним підходом до кожної справи, невтомний та креативний. Активіст ВО «Батьківщина», викладач Західноукраїнського національного університету, підприємець.

Микола Городецький з однодумцями неодноразово подавали пропозиції місцевій владі, як змінити місто так, щоби мешканці жили у ньому комфортно. І не важливо – чи на розлогому бульварі, чи на непримітній вуличці, але кожен мешканець міста повинен мати рівні умови комфортного проживання. Досі ж виходило так, що ремонтами дворів та доріг були ощасливлені тільки жителі великих проїзних вулиць, тоді як вулички та провулки, особливо приватного сектора, донині схожі на сільські околиці.

Чи не головною проблемою нерівномірного розподілу коштів на благоустрій Микола Городецький вважає пасивність депутатів проблемних округів. «Скажи мені, хто твій депутат, і я скажу, чому ваша вулиця обділена», – тернополянин влучно перефразовує відомий вислів. Адже частина народних обранців були на своїх округах ще напередодні каденції, коли обіцяли своїм виборцям усілякі блага, аби тільки пройти у раду.

– Насправді депутат повинен бути в курсі проблемних питань кожного будинку та вулиці на своєму окрузі, тримати постійний зв’язок із головами ОСББ та обслуговуючих комунальних підприємств, активно лобіювати інтереси своїх виборців при розподілі бюджетних коштів і затвердженні планів ремонтних робіт, – каже Микола Городецький. – Адже саме для цього тернополяни делегують своїх представників до міської ради. На жаль, мало який округ може похвалитися сьогодні саме таким депутатом. І мало хто з активних тернополян готовий брати на себе відповідальність і самому йти у владу.

Тому тернополянин вирішив, що настав час самому впливати на процес прийняття рішень та стати частиною влади, а не покладатися на когось. У лавах ВО “Батьківщина” Микола Ярославович Городецький – «за» краще майбутнє рідного міста.

– Я – корінний тернополянин, від народження і до сьогодення живу в Тернополі, нікуди не виїжджав і розумію всю проблематику міста, – пояснює він. – Пройшов непростий життєвий шлях, знаю, як бути учнем, студентом, підприємцем, науковцем, розумію, що потрібно зробити, аби Тернопіль розвивався, був найкращим, взірцем в Україні. Якщо дивитися на Польщу, то можна згадати ті роки, коли й поляки масово виїжджали в Англію. Але їм рідна держава створила такі умови, що вони залишалися в Польщі, розвивали свої міста й саму країну. У мене теж є мрія, щоби тернополяни, які їдуть за кордон і важко працюють, повернувшись назад, хотіли тут залишитися, розвивати наше місто, інвестувати в нього, створювати нові робочі місця та виробництва. І якщо чинна влада не здатна покращити життя людей, потрібно змінювати владу, не боятися брати на себе відповідальність за долю інших, за долю рідного міста.

Микола Городецький народився і виріс у Тернополі. Закінчив Українську гімназію ім. І. Франка. Навчався у Тернопільському національному економічному університеті, де з відзнаками здобув повну вищу освіту спершу за спеціальністю «менеджмент організації»,  а згодом – «менеджмент зовнішньо-економічної діяльності». Ще під час навчання у ВНЗ Микола Городецький почав працювати у сімейній справі, де активно впроваджував нові цікаві ідеї та реалізовував різноманітні проєкти.

Зокрема, у 2006 році, коли в Україні набирала популярності мототехніка, сім’я Городецьких відкрила перший у Тернополі мотосалон. Уже тоді розуміючи, що важливим для бізнесу є комфорт для клієнта, Микола відкрив перший великий сучасний супермаркет автотоварів у Тернополі, де було зосереджено всі напрямки роботи компанії в одному місці, а сама компанія стала офіційним дилером світових брендів, створивши велику кількість робочих місць.

Для Миколи Городецького та його компанії важливо не втратити довіру своїх клієнтів, бо це  справа честі його родини. «Що би ти не робив – займався бізнесом, обслуговував людей, представляв їхні інтереси у владі – ти повинен робити це так, щоби сміливо й чесно дивитися усім в очі, коли ходиш містом», – стверджує тернополянин.

На досягненнях у бізнесі Микола Городецький не зупинився. Він вирішив поділитися своїм успішним досвідом, написавши дисертацію на тему «Управління конкурентоспроможністю  підприємств автосервісу». У 2020 році він захистив її на звання кандидата економічних наук і став викладачем ЗУНУ, де сумлінно навчає своїх студентів.

Паралельно з роботою Микола Городецький бере активну участь у громадському житті Тернополя. Активно переймається такими питаннями, як покращення якості питної води міста, житлово-комунальне господарство, вирішення проблеми транспортних потоків, проблема Тернопільського ставу, боротьба та функціонування міста в умовах карантину тощо.

Ці та багато інших проблем Микола готовий вирішувати разом зі своїми однодумцями.

– Голова тернопільської «Батьківщини» Микола Сліпченко зміг об’єднати навколо себе однодумців, професіоналів, в організації є кандидати наук, економісти, бізнесмени, представники ОСББ тощо. Фактично кожна ланка життєдіяльності міста, яка потребує змін і доповнень, може бути закрита представниками нашої команди. Кожен із нас може конструктивно працювати над покращенням нашого Тернополя. Тому що є розуміння, досвід і знання! Від себе скажу, що дуже хочу, аби мої діти жили в Україні та в Тернополі. Але для того, щоби вони цього захотіли, місто має дати їм всі умови, щоби вони тут залишилися, створили тут сім’ї, здобули якісну освіту та мали достойну платню за свою роботу, – каже Микола Городецький.

 

Довідка

Микола Городецький народився 22 травня 1985 року в Тернополі.

Закінчив Українську гімназію ім. І. Франка.

Навчався у Тернопільському національному економічному університеті, де з відзнаками здобув повну вищу освіту спершу за спеціальністю «менеджмент організації», а згодом – «менеджмент зовнішньо-економічної діяльності».

Займається підприємницькою діяльністю, відкрив перший у Тернополі мотосалон, де продавав мототехніку, запасні частини до неї та здійснював її ремонт. Створив багато робочих місць з гідною оплатою працівникам.

У 2015 році Микола Городецький поступив в аспірантуру ТНЕУ, яку успішно закінчив у 2019-му, а 5 червня 2020 року захистив дисертацію на звання кандидата економічних наук. Працював молодшим науковим співробітником в науково-дослідному інституті ТНЕУ.

Бере активну участь у громадському житті.

Одружений, виховує двох дітей.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , ,Новини
29 Вересня
28 Вересня
27 Вересня
26 Вересня
25 Вересня
24 Вересня
Який варіант міграції Ви розглядаєте для себе?
 • Виїхати на заробітки з метою залишитися за кордоном назавжди 47%, 20 votes
  20 votes 47%
  20 votes - 47% of all votes
 • Не думаю про еміграцію і заробітки. Комфортно працюю в Україні 26%, 11 votes
  11 votes 26%
  11 votes - 26% of all votes
 • Поїхати на кілька років, заробити необхідну суму і повернутися 16%, 7 votes
  7 votes 16%
  7 votes - 16% of all votes
 • Сезонні роботи на місяць-два 12%, 5 votes
  5 votes 12%
  5 votes - 12% of all votes
Total Votes: 43
Вересень 19, 2018 - Квітень 30, 2019
Voting is closed
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше