Найсвіжіше:
• Футбольний сезон-2024: кадрова революція у триразового срібного призера чемпіону Тернопільщини • Тернопільська мерія дофінансувала на 7 мільйонів одне з комунальних підприємств • Mercedes-Benz GLC: особливості та переваги моделі • Американському сенатору присвоєно звання почесного громадянина міста на Тернопільщині • Уродженець росії викинув валізу з тілом матері в Тернополі і намагався сховатися в Одесі • На Шумщині в результаті займання авто загинув 36-річний чоловік • Гравців, які мають 17 титулів чемпіонів Тернопільщини, заявив заліщицький «Дністер» • Ухилянт із Хоросткова, щоби не йти в тюрму, добровільно пішов до ЗСУ • Міноборони – про повістки за кордоном і чи встигнуть розробити електронний кабінет • Революція в кулінарії: суші бургер • Обмеження прав українців за кордоном вигідне лише нашому ворогу, – нардеп • Як вибрати клініку для ведення вагітності • За вчинення домашнього насильства жителю Зборова загрожує два роки тюрми • На два дні у Тернополі перекриють одну з головних промислових вулиць міста  • Житель Бережанщини постане перед судом за тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілого • Щемлива історія 22-річного воїна з Тернопільщини, який вижив після “скидання” вибухівки з дрона • Частина Тернопільської області буде без світла – стала відома причина • Військовослужбовиця з Тернопільщини нагороджена «Хрестом Військова честь» • Помер колишній головний тренер тернопільської «Ниви» • Футбольний чемпіон Тернопільщини заявився на сезон-2024: з п’ятьма новачками та без трьох лідерів • Чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова Кабміну • Збиткові тепломережі Тернополя виплатили працівникам премій на мільйон • На дорогах Тернопільщини збираються встановити розумні відеокамери • У Тернополі помер похресник Степана Бандери • Ексдепутата Тернопільської райради підозрюють у вимаганні $300 тисяч хабаря 
rss

Міжнародна конференція ACIT’2019: підсумки, плани, очікування


Опубліковано: 12 Червня 2019р. о 12:21


Упродовж 5-7 червня 2019 року, в університеті Південної Богемії у м. Чеське Будейовіце (Республіка Чехія) відбулася IX Міжнародна конференція “Advanced Computer Information Technologies”, ACIT’2019. Співорганізаторами заходу виступили: Тернопільський національний економічний університет (Україна), Південночеський Університет (Чеська Республіка) та Технологічний університет м. Деггендорф (Німеччина).

Участь у конференції взяли 179 осіб з 23 країн світу: Австрії, Афганістану, Бразилії, Британії, Болгарії, Франції, Гани, Індії, Італії, Йордану, Лівії, Нігерії, Німеччини, Пакистану, Південної Африки, Польщі, Росії, Словаччини, США, Туреччини, Узбекистану, України та Чехії. Відзначимо, що найчисельнішим було представництво з України.

Робота конференції відбувалася в межах дев’яти секцій: Mathematical models of objects and processes; Specialized Computer Systems; Artificial Intelligence and Machine Learning; Software Engineering; Information in Economic Activity and Digital Business Modelling; Smart Grids and Intelligent Consumers; Cyber Security and IT Law; Image Processing; Information Technologies in Historical Sciences.

У рамках наукового заходу також було проведено сесії стендових та Skype доповідей. Усього було представлено чотири доповіді на пленарному засіданні, сімдесят три доповіді в межах секційних засідань, тридцять чотири стендових та тринадцять виступів через Skype. Робоча мова конференції – англійська.

У перший день роботи відбулося відкриття конференції та проводилися засідання секцій. На відкритті АСІТ’2019 з вітальним словом виступили співголови конференції. Зокрема, декан факультету комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету, професор Микола Петрович Дивак, передав усім присутнім привітання від ректора ТНЕУ, професора Андрія Ігоровича Крисоватого, а також висловив подяку співорганізаторам, програмному та організаційному комітетам за важку та наполегливу працю при підготовці конференції. У своїй презентації на відкритті конференції Микола Дивак ознайомив учасників АСІТ’2019 з сьогоденням факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ – засновника та співорганізатора конференції, який цьогоріч відзначає 25-ліття з дня заснування. Також у своїй доповіді професор Микола Дивак наголосив, що у рамках роботи секційних засідань свої проекти презентуватимуть випускники загальноосвітніх шкіл – фіналісти Першого Західноукраїнського форуму «ІТ-перспектива», які навчалися у зимових ІТ-школах на факультеті комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ та вибороли гранти на безкоштовну участь у конференції.

У завершальній частині відкриття АСІТ’2019 завідувач кафедри прикладної інформатики Технологічного інституту м. Деггендорф, професор Вольфганг Дорнер відзначив, що контент нинішньої конференції безпосередньо пов’язаний з сучасними тенденціями в сфері ІТ та глобальною діджиталізацією суспільства.

Починаючи з 11 години 5 червня, робота конференції продовжилася на секційних засіданнях.

У другий день конференції учасники зібралися у мальовничому палаці Palace Nove Grade. До присутніх звернувся професор Лібор Досталек, який розповів про особливості місця, де відбувався захід, та історію його виникнення.

Пізніше відбулося офіційне відзначення організаторів та спонсорів конференції. Подяки за плідну співпрацю у науковій, навчальній сфері та за підтримку в організації конференції, підписані ректором ТНЕУ, професором Андрієм Крисоватим, отримали: ректор університету Південної Богемії, професор Томас Махула, професор кафедри прикладної інформатики університету Південної Богемії Лібор Досталек та завідувач кафедри прикладної інформатики Технологічного інституту м. Деггендорф, професор Вольфганг Дорнер. Сертифікатами та презентаційними подарунками від ректора ТНЕУ і декана ФКІТ також відзначені спонсори конференції: Associated Trader, Orchitech, Genesis Technology. Нагороди вручав співголова конференції, декан ФКІТ, професор Микола Дивак.

Після урочистого відкриття пленарного засідання своїм талантом з присутніми ділилася тернопільська виконавиця Галина Шевчук, яка виконала декілька пісень, передаючи своїм неповторним голосом красу та велич української землі.

У рамках другого дня заходу також відбулася робоча зустріч співголів конференції за участі професора Миколи Дивака; професора Лібора Досталека та професора Вольфганга Дорнера. На зустрічі, зокрема, обговорено питання про подальший розвиток конференції “Advanced Computer Information Technologies”, а також про співпрацю навчальних закладів у галузі науки та освіти.

На завершення другого робочого дня учасники конференції побували на екскурсії у старовинному замку Нове Гради.

Третій завершальний день конференції розпочався з представлення стендових доповідей, під час яких відбувалися локальні дискусії науковців. Також відбулася Skype-сесія, на якій було представлено 13 доповідей.  

Сьомого червня також відбулося засідання міжнародного програмного комітету, до якого було залучено представників Вроцлавського економічного університету – партнера ТНЕУ. Відкриваючи захід, професор Микола Дивак ознайомив членів програмного комітету з пропозиціями співорганізаторів конференції. Зокрема, про побажання розширити склад програмного комітету, оскільки попередній досвід показує значне навантаження на його членів на етапі рецензування поданих статей. Варто зазначити,що члени програмного комітету схвально віднеслися до нового запровадженого формату конференції, в межах якої гранти на участь отримали студенти та школярі і зауважили про необхідність збереження такого формату і в наступних конференціях. Також під час засідання програмного комітету виступив завідувач кафедри прикладної інформатики Технологічного інституту м. Деггендорф, професор Вольфганг Дорнер. Він висловив готовність провести ювілейну Х міжнародну конференцію ACIT’2020 на базі Технологічного інституту м. Деггендорф у Німеччині та детально ознайомив присутніх з особливостями місця локації наступної конференції. Також професор Дорнер відзначив, що він уже почав процес узгодження робочих питань організації конференції з представниками керівництва секції ІЕЕЕ у Німеччині. На засіданні програмного комітету також було поставлено завдання розпочати процес отримання грантової підтримки для учасників з України.

Своїми враженнями ділиться співголова програмного комітету АСІТ’2019, декан ФКІТ, професор Микола Дивак: «Варто відзначити, що організація такого заходу була черговим хорошим досвідом для усієї команди факультету комп’ютерних інформаційних технологій. Учасники конференції відзначили надзвичайно високий рівень організації заходу. Схвальні відгуки отримали цьогорічні нововведення, зокрема, уперше доповідачами конференції стали студенти-магістри ФКІТ ТНЕУ, а також фіналісти Першого ІТ-форуму «ІТ-перспектива», які навчалися у зимових ІТ-школах на факультеті комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ. Зазначу, що усі школярі отримали грошову премію від спонсорів та організаторів конференції. Для учнів це був дуже цікавий і пізнавальний досвід, кожен з них виявив бажання навчатися на ФКІТ.

Ще раз висловлюю свою подяку ректору університету Південної Богемії, професору Томасу Махулі, професору кафедри прикладної інформатики університету Південної Богемії Лібору Досталеку та усім колегам із Південночеського Університету, які брали активну участь в організації конференції, забезпечували інформаційний супровід та якісне технічне оснащення засідань, створили зручні побутові умови проживання та організували цікаві екскурсії для учасників конференції. Зазначу, що партнери-співорганізатори конференції запевнили, що наша співпраця буде розширюватися в науковій та освітній сфері.

На завершення хочу подякувати почесному голові конференції, ректору ТНЕУ Крисоватому А.І., першому проректору ТНЕУ Шинкарику М.І., проректору з наукової роботи ТНЕУ Задорожному З.М.-В., проректору з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток) ТНЕУ Десятнюк О.М., головному бухгалтеру Гугул Г.І. та голові профспілкового комітету Бруханському Р.Ф. за усіляку підтримку, надані можливості та створені умови для розвитку науки та міжнародної співпраці.

Усім учасникам дякую за активну участь у дискусіях, плідну співпрацю та сподіваюся побачити усіх вас на ювілейній X Міжнародній конференції “Advanced Computer Information Technologies”, ACIT’2020 у Німеччині в м. Деггендорф.»

Для усіх учасників конференція завершилася, але не для її організаторів. Організаційний комітет працює над розміщенням статей, матеріали яких були представлені на конференції, в електронній бібліотеці IEEE Xplore Digital Library для їх подальшої індексації у відомих наукометричних базах, зокрема, Scopus та Web of Science.


Джерело: ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
25 Квітня
24 Квітня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше