Найсвіжіше:
• У Борщеві безробітний здав на брухт огорожу аграрного коледжу • Де на Тернопільщині не буде світла • У Білій вітрогон на “Москвичі” скалічив руку постраждалому • Як народними засобами вилікувати недокрів’я • Фіналістка талант-шоу «Х-фактор» Ірина Борисюк: «Можливо, зіркою не змогла стати, бо із селебріті я не у своїй тарілці» • А у Вашому авто є дитяче крісло? • Влада не знає, що робити з нерозмитненими “євробляхами” • Реконструкція Старого парку: бездумне розбазарювання грошей чи повернення давньої родзинки Тернополю? • Особливості застосування РРО • На Тернопільщині агрохолдинг «Мрія» сплатив 304,4 млн. грн. податків і 15,5 млн. грн. соціальної підтримки громадам • В області стартує страхова медицина • До Вишнівецької громади долучаться ще три села! • На Кременеччині коні до смерті затоптали чоловіка • В Україні скасували книгу скарг і пропозицій • Матусям, що виховують дітей з інвалідністю, подарували можливість відчути себе бажаними жінками • У Чистилові біля каплички загинув мотоцикліст • Тренер Ростислав Лящук: «Якщо хтось звертався із непристойними пропозиціями щодо моїх дівчат-гімнасток – міг дати в морду» • “Призові опитування” в соцмережах проводять шахраї!!! • Учениця 7 класу сіла за кермо автівки та скоїла аварію • Порошенко відкрив “другий фронт” • Тернополянин Дмитро Підручний перший серед українських біатлоністів став чемпіоном світу! • Не атестат, а свідоцтво: нові зміни у здобутті середньої освіти • ГОРОСКОП • «Я хочу дати можливість людям навчатися та заробляти у рідній країні» – Олег Ляшко під час зустрічі з жителями Тернопільщини • У тернопільському дитсадку діти підхопили кишкову інфекцію
rss
Кубок «Микулинецького Бровара» поїхав до Львова

Опубліковано: 12 Січня о 11:02

На Тернопільському ставі відбувся відкритий кубок «Микулинецький Бровар» Тернопільської області з лову риби із криги на мормишку. У ньому взяли участь 15 команд із різних регіонів Західної України, в тому числі три представляли Тернопільську область.

Високий рівень кубку додавала участь у ньому одразу 5(!) чемпіонів світу, серед яких був і наш земляк, теребовлянець Ігор Музичка.

Змагання відбулися в екстремально-важких погодних умовах, однак ніхто не знявся і всі команди дійшли до фінішу.

– Завдяки спільним зусиллям членів Тернопільської обласної федерації риболовного спорту, а також наших друзів і спонсорів, усе відбулося на високому рівні, а атмосфера змагань була теплою і дружньою. Дякую командам, які не побоялися вийти за таких екстремальних умов на лід. Сподіваюся, учасникам змагань сподобались призи від наших спонсорів та смачна їжа від суперповара Володимира, а також чесний арбітраж нашого суддівського корпусу, – сказав заступник президента  федерації риболовного спорту Тернопільської області Андрій Потурняк.

Як розповів Ігор Музичка, котрий в обласній федерації відповідає за мурмишний напрямок, у склад кожної команди входили по три рибаки. Вони змагалися в два тури (по 2,5 години) у шести секторах Тернопільського ставу. Результати улову, тобто вага спійманої риби кожного учасника команди, сумували, переводили в бали і за їхньою кількістю визначався переможець. У підсумку в командному заліку головний кубок дістався львів’янам, які називалися «Кричевичі-2». Друге місце вибороли гості із Чернівців – команда «Буковина», і третім призером став перший колектив «Кричевичі» (Львів). Три тернопільські команди розмістилися далекувато від нагород. Колектив із Теребовлі «Рибак рибаку» посів 9 місце, «Тернополяни» (Тернопіль) – 11, а «Градус» (Теребовля) – 12-те.

Також призами були відзначені переможці та призери в особистому заліку. Чемпіоном став Іван Щевич («Баракуда» Рівне), за ним розмістилися Ярослав Костеняк («Буковина» Чернівці) та Олег Попів («Кричевичі-2» Львів). Наш земляк, чемпіон світу Ігор Музичка з Теребовлі, з результатом 3084 бали посів сьоме місце.

Ці змагання стали одним із етапів підготовки до чемпіонату та кубка України. Перші старти відбудуться в Києві 15-17 лютого, а другі знову прийматиме Тернопільський став 1-3 березня.