Найсвіжіше:
• У Бережанах билися заробітчани: один загинув, інший гнитиме в тюрмі • На Тернопільщині домашньому насильству протидіє… мобільна бригада • Сільський пиріг із картопляного тіста від Раїси Бутової • Щодо спрощеної системи оподаткування та запроваджених карантинних змін • СБУ затримала відомого на весь світ хакера • Заробітчанські трагедії • Ідеальна мама • Залізничні квитки не будуть дорожчати • Герої України не вмирають • Що нажили тернопільські депутати за каденції Надала? • Коли на Тернопільщину таки прийде тепло? • 350 жителів Тернопільщини вже пройшли стажування на робочих місцях • На два місяці перекриють вулицю Стецька • Пенсіонери, старші 75 років, отримуватимуть надбавки до пенсії • Сесія гаражів та забудов зелених зон • Гороскоп на тиждень з 25 по 31 травня • Голова Шумської РДА Віталій Кудлак: «Не можна допустити ситуацію, коли мери міст, отримуючи великі безконтрольні повноваження, перетворюються на місцевих князів» • Голова Підгаєцької РДА Галина Дуда: «Гніватися на людину можна лише до заходу сонця. Так ще 20 років тому навчив мене священик після сповіді» • Показник електролічильника можна передавати через Telegram • Віктор Овчарук: «Співпраця ОТГ та кооперативів може стати взаємовигідним механізмом розвитку та гарантією фінансової стабільності останніх» • «Контінентал Фармерз Груп» запустила онлайн-звітність у рамках своєї корпоративної соціальної відповідальності • У Тернополі підписали Меморандум про співпрацю з Одеською кіностудією • Чемпіон з бодібілдингу вкоротив собі віку • У Тернополі двірник з ножем напав на жінку • Анонси газети «Номер один» від 27.05.2020 р.
rss
Компанія «Контінентал» сплатила 364,29 млн. грн. податків і 13,63 млн. грн. соціальної допомоги у Тернопільській області

Опубліковано: 1 Квітня о 12:27«Контінентал Фармерз Груп» вкотре підтвердила свій статус сумлінного платника податків і надійного партнера місцевих громад, оприлюднивши звіт про виконані у 2019 році податкові та соціальні зобов’язання. Так підприємства компанії, розташовані у Тернопільській області, до бюджетів усіх рівнів минулоріч сплатили 364,29 млн. грн. податків. Сума соціальних інвестицій, виділених «Контіненталом» на Тернопільщині за цей період, становить 13,63 млн. грн.

Минулий рік став знаковим для «Контінентал Фармерз Груп», адже у 2019 році вона почала працювати як єдиний бізнес після злиття «МРІЯ Агрохолдинг» та CFG (Continental Farmers Group). За підтримки свого міжнародного інвестора SALIC об’єднана компанія продовжила дотримуватись встановленої КСВ-стратегії, залишаючись надійним партнером пайовиків та сумлінним платником податків державі.

«Оновлена компанія продовжує працювати цілком прозоро, а одним із найважливіших своїх пріоритетів вважає інтереси пайовиків, які довіряють нам свою землю. Тому ми дбаємо про розвиток громад, фінансово підтримуючи їхні ініціативи, популяризуючи створення кооперативів у селах, а також забезпечуючи повну і своєчасну сплату податків, які наповнюють місцеві та державний бюджети. Так ми будуємо довгострокові партнерські відносини з нашими пайовиками та державою, – зазначив генеральний директор “Контінентал Фармерз Груп” Георг фон Нолкен. – Таку стратегію підтримує наш інвестор SALIC, який спрямовує в українську економіку потужні інвестиції і тому зацікавлений вести чесний та відповідальний бізнес в Україні».

Загалом же до бюджетів усіх рівнів від компанії за 2019 рік надійшла сума 670,17 млн. грн. А на втілення соціальних ініціатив місцевих громад, з якими агрохолдинг співпрацює на території п’яти областей Західної України, у минулому році із бюджету компанії спрямували 30,15 млн. грн. За ці кошти було реалізовано вагомі проєкти у сферах медицини, інфраструктури, освіти, благоустрою, культури, спорту, духовності, екології, кооперативного руху та ін.

Найвагомішими проєктами, реалізованими за сприяння «Контінентал» протягом 2019 року на Тернопільщині, стали: підтримка медичних закладів області та оновлення їхнього матеріально-технічного забезпечення, ремонт доріг та фінансування відновлення освітніх і культурних закладів.

Як уже зазначалося, соціальна програма «Контінентал Фармерз Груп» охоплює декілька напрямків. Серед них чільне місце посідає медицина. Так у минулому році вдалося відремонтувати амбулаторію у с. Нижбірок, що на Гусятинщині, на це виділили майже 194 тис. грн. Також оновлено обладнання у медичних закладах краю. Зокрема, біохімічний аналізатор крові вартістю 110 тис. грн отримала Збаразька центральна районна комунальна лікарня; бінокулярний мікроскоп, електронні ваги, лічильник лейкоцитів та біохімічний аналізатор уже допомагають медикам у Копичинецькій комунальній районній лікарні, на це витрачено 166 тис. грн. Також завдяки фінансовій підтримці компанії (а це понад 100 тис. грн.) закуплено нові меблі для медичної лабораторії у Шумську. Продовжили у минулому році передавати мобільні медичні сумки у ФАПи краю: 30 медзакладів Тернопільщини отримали укомплектовані спецсумки. Загалом же на медицину області минулоріч було спрямовано 1,3 млн. грн.

Фінансував агрохолдинг і духовність краю. Сума, виділена на духовні потреби громад, сягнула в 2019 році 1,5 млн. грн. Зокрема, коштом компанії було відремонтовано храми та церковні будівлі у с. Білокриниця (Підгаєцький р-н), с. Гранітне (Монастириський р-н), с. Тилявка (Шумський р-н), с. Ценів (Козівський р-н), с. Сороцьке (Теребовлянський р-н).

Не забули й про підтримку культурної галузі регіону. Сума соцінвестицій компанії у цю сферу минулоріч сягнула 2,3 млн. грн. За ці кошти відновлювали будинки культури, зокрема, проведено ремонт культурних центрів у с. Степове та Мозолівка (Підгаєцький р-н), с. Красне та Волиця (Гусятинський р-н), с. Угринь (Чортківський р-н), с. Ренів (Зборівський р-н), с. Турильче (Борщівський р-н) та ін. Частину коштів спрямували на підтримку фестивалів, а саме – «Братина» та «Дзвони Лемківщини».

На покращення інфраструктури краю «Контінентал Фармерз Груп» виділила 3,1 млн. грн., ще 1 млн. грн. – на проєкти з благоустрою, а 1,5 млн. грн. – на освітні потреби.

Минулоріч компанія продовжила працювати над централізованими проєктами, серед яких чільне місце займає підтримка кооперативного руху. На сприяння сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам  у 2019 році «Контінентал» виділив 886,7 тис. грн., із них 779,1 тис. грн. – на підтримку СОКів Тернопільщини.

Екологічним проєктам «Контінентал Фармерз Груп» приділила окрему увагу. Ініціатива з роздільного збору сміття для подальшої переробки у селах, яку аграрії підтримують уже кілька років, у 2019-му розширилась – запущено проєкт «Зелений равлик», який розповсюджує контейнери для сортування твердих побутових відходів. Успішним став і новий екологічний проєкт компанії «Марафон лип», у межах якого протягом минулого року працівники агрохолдингу спільно з пасічниками та іншими ініціативними групами висадили понад 1,5 тис. саджанців медоносних дерев у п’яти областях Західної України: Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській.

Окрім того, «Контінентал Фармерз Груп» активно зайнялася корпоративним волонтерством. Працівники кластерів та офісів компанії упродовж року упорядковували об’єкти інфраструктури і наводили благоустрій у громадах, де агрохолдинг обробляє землі. Майже 100 тис. грн. витратив «Контінентал» на облаштування автобусних зупинок, дитячих майданчиків, прибирання вулиць та покращення стану суспільно-корисних об’єктів у селах. У Тернопільській області зусиллями працівників компанії було наведено благоустрій довкола могили учасників національно-визвольної боротьби у с. Фащівка (Підволочиський р-н), облаштовано колодязь у с. Людвище (Шумський р-н), у с. Потік (Козівський р-н) вдалося встановити паркан навколо місцевого навчально-виховного закладу, а також покращити благоустрій у с. Доброводи (Монастириський р-н). Головна мета цього проєкту, наголошують у компанії, – проявити турботу і засвідчити відкритість до громад, з якими співпрацюють.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,Новини
1 Червня
31 Травня
29 Травня
28 Травня
27 Травня
Який варіант міграції Ви розглядаєте для себе?
 • Виїхати на заробітки з метою залишитися за кордоном назавжди 47%, 20 votes
  20 votes 47%
  20 votes - 47% of all votes
 • Не думаю про еміграцію і заробітки. Комфортно працюю в Україні 26%, 11 votes
  11 votes 26%
  11 votes - 26% of all votes
 • Поїхати на кілька років, заробити необхідну суму і повернутися 16%, 7 votes
  7 votes 16%
  7 votes - 16% of all votes
 • Сезонні роботи на місяць-два 12%, 5 votes
  5 votes 12%
  5 votes - 12% of all votes
Total Votes: 43
Вересень 19, 2018 - Квітень 30, 2019
Voting is closed
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше