Найсвіжіше:
• Як та коли обрізати виноград восени • У Тернополі відбудеться грандіозна подія. • Солянка по-домашньому від Соломії Вершигори • Цукор «злетить» у ціні на 20 відсотків • «Агрон» – володар суперкубка Тернопільщини • Війна за приміщення Бережанської рятувально-водолазної станції • На Тернопільщині вперше за останні кілька десятиліть відбулися офіційні змагання з кінного спорту • Лікар-невролог Марія Шкробот: «У світі близько 50 мільйонів людей хворіють на деменцію, найпоширенішою формою якої є хвороба Альцгеймера» • Тереболянська «Нива» – краща футбольна команда області • За 30 років в Україні вкрали 5 мільйонів гектарів землі • ТОВ «Тернопільелектропостач» – нова компанія на ринку електроенергії • Щодо ситуації із виявленими печатками ДВК в Тернопільській ТВК, розповів Ігор Процик • «Нива» уперше в історії виграла в «Чорноморця» на його полі • Концепцію покращення дорожнього трафіку презентували у Тернополі • Навчання студентів ЗУНУ за програмою академічних обмінів DAAD • На Тернопільщині планують створити геологічний заказник • Гороскоп на тиждень із 26 жовтня по 1 листопада 2020 року • Об’єкти «Великого будівництва» готують до відкриття • Листопаде листопаде, чи зустрінеш ти нас заморозками? • Водій маршрутки переїхав пенсіонерку – і знову сів за кермо • У Тернопільській громаді голосуються за проєкти «Громадського бюджету-2021» • Віктор Овчарук став керівником обласного перинатального центру «Мати і дитина» • Як пройшли місцеві вибори на Тернопільщині? • Українців очікує значне підвищення ціни на газ • Анонси газети «Номер один» від 28.10.2020 р.
rss
Кандидат у депутати до Тернопільської міської ради Роман Безкосний: «Мені важливо показати, що представники ветеранського середовища мають знання та можуть стати альтернативою «політиканщині».

Опубліковано: 8 Жовтня о 11:00Політична партія «Правий сектор» іде на місцеві вибори у Тернопільській області. Їхня команда – це згуртовані, ідейні, освічені та щирі люди. Одним із таких є Роман Безкосний – заступник голови партії «Правий сектор» у Тернопільській області та кандидат у депутати до Тернопільської міської ради.

“Я вважаю, що політикою мають займатися активні громадяни, які готові діяти та ведуть свою діяльність завжди, а не лише перед виборами”

«Мене обурювало, що у той час, коли країна потребує захисту, різні політики вибивали дивіденди для себе»

– Ви – нове обличчя на політичному полі регіону. Розкажіть про себе трохи більше…

Народився я 1 грудня 1994 року в Тернополі. З дитинства проживав у  Данилівці, Зборівського району. Навчався у школі в селі Осташівці.  Після закінчення 9 класу поїхав навчатися до Тернополя у технічний коледж і здобув спеціальність «обслуговування комп’ютерної системи мереж», а згодом отримав ступінь бакалавра за спеціальністю «комп’ютерна інженерія». Потім працював близько 5-ти років на ТМ «Ласунка». У 2014 році, коли розпочався Майдан, я ще навчався у коледжі, і ми з моїми одногрупниками щодня приходили на центральну площу Тернополя. Потім,  зібравши компанію, поїхали до Києва. Згодом, після буремних подій у столиці, я пів року відвідував військовий вишкіл «Правого сектора», а згодом потрапив у «Правий сектор».

– Що стало поштовхом для вступу в «Правий сектор»?

– Я дуже гостро сприймав події на Майдані та спостерігав за ними. Мене обурювало, що у той час, коли країна потребує захисту, різні політики вибивали дивіденди для себе. А насправді країні були потрібні сильні та рішучі дії. Хлопці з «Правого сектора» стали для мене такими. Це згуртована  команда з чіткими цілями та напрямками роботи. Я вирішив, що хочу потрапити до них. Так склалися обставини, що зустрів чоловіка, який був там. Для мене це стало знаковою подією у житті.  Після вступу розпочалася моя активна діяльність в організації. Ми працювали в області, проводили різноманітні акції, закликали людей прокидатися та захищати свою країну. Коли розпочалися незрозумілі дії поблизу Криму, ми з побратимами одразу вирушили на операцію «блокада Криму». Після того я потрапив на схід і моє життя кардинально змінилося. Я був у підрозділі 2-ї окремої тактичної роти Добровольчого українського корпусу.

– Чи не було у Вас відчуття розгубленості, коли повернулися зі сходу, і як саме розвивалося Ваше подальше життя?

– Я не був розгубленим, адже добре знав, що маю робити. Після повернення із фронту в 2017 році  мені запропонували стати керівником Тернопільського міського осередку організації. Я одразу погодився, бо її цінності й ідеали близькі по духу. Я хотів долучитися до розвитку організації та збільшити чисельність. Ми почали активну діяльність у місті та області, продовжували допомагати хлопцям на сході, бо вже самі знали, не з розповідей, як там буває.

«Ветерани стали взірцями справжніх сучасних героїв. Вони показали, що їм можна і треба довіряти своє життя, безпеку, тому й немає сумнівів, що їм можна довірити управління та розвиток міста»

– Чому Ви вирішити брати участь у місцевих виборах?

– Я вважаю, що політикою мають займатися активні громадяни, які готові діяти та ведуть свою діяльність завжди, а не лише перед виборами. Наша організація з 2014 року веде активну діяльність незалежно від того, стартувала передвиборча гонка чи ні. У нашій скарбничці – десятки реалізованих проєктів, сотні вишколів, регулярні ротації на схід, постійна боротьба за українську церкву – і це лише частина того, що ми зробили за всі роки діяльності. На даний момент ми прагнемо показати, що політика може бути іншою та дієвою. Ще одна причина, чому я вирішив брати участь у місцевих виборах, полягає в тому, що війна – це не лише зброя в руках, це й політичні знання та важелі, це вміння та бажання розбудовувати країну. Мені важливо показати, що представники ветеранського середовища мають знання та можуть стати альтернативою «політиканщині». Саме тому я вирішив здобути фах політолога і власне зараз навчаюся на 4 курсі Західноукраїнського національного університету. Також варто додати, що Тернопіль став для мене рідним та близьким. Тут живуть мої друзі й побратими, і це ще більше спонукає мене змінити та покращити життя у нашому місті, зробити його комфортнішим та безпечнішим.

– На Вашу думку, чому потрібно зробити вибір на користь ветеранів війни, добровольців і віддати голос саме за них?

– Ветерани стали взірцями справжніх сучасних героїв. Вони показали, що їм можна і треба довіряти своє життя, безпеку, тому й немає сумнівів, що їм можна довірити управління та розвиток міста. Ніхто з них  не побоявся покинути мирне життя, взяти зброю в руки та стати на захист країни. Це ті люди, які, пройшовши пекло війни, переживши втрату побратимів, повертаються у мирні міста та шукають можливості реалізовувати себе та адаптуватися. Вони неймовірно сильні духом, спраглі до того, аби змінити країну на краще. Багато хто з них до війни були бізнесменами, лікарями, вчителями, викладачами, спеціалістами у багатьох сферах, тому вони є не лише освіченими та розумними, а й загартованими і мають свою чітку дорогу захисту й розбудови нашої країни.

– Ваше гасло, з яким Ви йдете на вибори, – «Безпека. Порядок. Справедливість». Що криється за цими словами?

– Якщо говорити про безпеку, то це означає, що ми будемо захищати українську націю від усіх загроз за будь-яких обставин. Це те завдання, яке націоналісти успішно виконували і продовжують виконувати –  на барикадах Майдану, воюючи добровольцями у ході російсько-української війни. «Правий сектор»  постійно на захисті нашої нації, за яку відчуваємо відповідальність перед Богом, попередніми і майбутніми поколіннями. Уся наша діяльність і боротьба спрямовані на здобуття української національної держави. «Правий сектор» має розроблену програму  встановлення в Українській державі насправді українського порядку. Ми ставимо перед собою завдання вести послідовну і стратегічну політику на благо української нації як на загальнодержавному рівні, так і на місцевому. Порядок на всіх рівнях – це одне із завдань нашої команди.

Ні для кого не є секретом, що сьогодні в нашій державі керують не українці, а групи олігархів, що діють у власних інтересах через свої маріонеткові партії та засоби масової інформації. Така злочинна система обкрадання українців мусить бути повалена. «Правий сектор» із часів Майдану ламає цю корумповану систему. Злочинці понесуть покарання, а чесні громадяни отримають можливість для гідного життя. Опираючись на досвід попередників, боремось за Українську державу, яка відповідає інтересам і потребам української нації, і гарантуємо справедливість кожному. Ми разом переможемо та встановимо «Безпеку. Порядок. Справедливість».

«Ми ґрунтовно підійшли до створення нашої програми. Спілкувалися з місцевими жителями, цікавилися їхніми проблемами та думками»

– На Вашу думку, що потребує першочергових змін, покращень в обласному центрі та регіоні загалом, а також на що варто звернути увагу?

– Ми з командою ґрунтовно підійшли до створення нашої програми. Спілкувалися з місцевими жителями, цікавилися їхніми проблемами та думками. Зібравши всю інформацію, створили програму, адаптовану під ті міста, де будуть балотуватися члени нашої команди. Це міста Тернопіль, Збараж, Бучач, Теребовля та Підгайці. Ці програми не є складними, але вони реалістичні та необхідні.

“Уся наша діяльність і боротьба спрямовані на здобуття української національної держави”

– Ви балотуєтесь до Тернопільської міської ради. Розкажіть нашим читачам, з якою програмою йдете до людей?

– Це захист, збереження і популяризація християнських ідей та цінностей як основи загальнолюдської моралі та української культури. Забезпечення права всіх бажаючих на вивчення у школах християнської етики. Забезпечення права вірян московського патріархату на зміну конфесійної приналежності. Я захищаю і підтримую інститут сім’ї та родини. Тому буду сприяти створенню програм для підготовки молодих людей до сімейного життя, відповідального батьківства і материнства; для допомоги молодим сім’ям при працевлаштуванні, вихованні дітей, всиновленні. Наполягатиму на відкритті нових шкіл та дитячих садочків,та буду добиватися доступного й прозорого запису дітей у садочки.

Я намагатимусь не допустити московськомовного культурного продукту чи будь-якої промосковської пропаганди в публічний простір. Знаючи потреби молоді, буду спрямовувати свою діяльність і на підвищення якості освіти. Зокрема, знищення корупції в освітніх закладах, працевлаштування вчителів, викладачів лише за результатами проведення відкритого конкурсу. Належне фінансування освітніх закладів, відміна грошових зборів із батьків. Я стану ініціатором створення загонів територіальної оборони, регулярних та систематичних військових вишколів для всіх бажаючих. Особливу увагу зверну на вирішення проблеми з організованим жебрацтвом.

Знаю, що зараз є дуже актуальна проблема у населення – високі суми платіжок за опалення. Тому докладуся до створення програми для поетапного переходу на систему індивідуального опалення.

Також із власного досвіду знаю, що транспортна система краю потребує реновації. Тому модернізація транспортної інфраструктури, ремонт та будівництво якісних і довговічних доріг, тротуарів, розвантаження центру від машин, окремі смуги руху для громадського транспорту, обладнання «розумних» зупинок, встановлення на міжміських автобусах GPS-навігаторів – це один із пріоритетів у моїй роботі як депутата.

Небайдужа мені й екологія. Тому добиватимуся встановлення фільтрів та очисних споруд, не допускатиму забруднення річок та озер. Ініціюватиму будівництво сміттєпереробного заводу та сортувальних ліній. 

Для того, аби бачити країну розвинутою, потрібні якісні зміни в економіці. Тому допомагатиму та сприятиму дрібному й середньому бізнесу, підприємствам. Особлива увага – підприємцям, які сплачують податки у бюджет громади. З командою створимо сприятливий інвестиційний клімат, будемо займатися пошуком інвестицій та грантів.

Ми припинимо незаконні будівництва, станемо на захист і догляд парків та зелених зон, створимо єдине планування та архітектурну картину міста.

Допомагатимемо військовим, ветеранам, волонтерам, захистимо їхні права. Ініціюватимемо відкриття «Дому ветерана».

Також будемо опікуватись соціально незахищеними верствами населення, домагатимемося створення пансіонатів для самотніх людей літнього віку, матерів із дітьми, які опинилися у скрутному становищі. Допомагатимемо у працевлаштуванні безробітним. Ініціюємо створення притулків для бездомних, допомога при відновленні документів, пенсій по інвалідності.

Пристосування міста для людей з особливими потребами.

Вікторія Ушакова


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,Новини
31 Жовтня
30 Жовтня
29 Жовтня
28 Жовтня
Який варіант міграції Ви розглядаєте для себе?
 • Виїхати на заробітки з метою залишитися за кордоном назавжди 47%, 20 votes
  20 votes 47%
  20 votes - 47% of all votes
 • Не думаю про еміграцію і заробітки. Комфортно працюю в Україні 26%, 11 votes
  11 votes 26%
  11 votes - 26% of all votes
 • Поїхати на кілька років, заробити необхідну суму і повернутися 16%, 7 votes
  7 votes 16%
  7 votes - 16% of all votes
 • Сезонні роботи на місяць-два 12%, 5 votes
  5 votes 12%
  5 votes - 12% of all votes
Total Votes: 43
Вересень 19, 2018 - Квітень 30, 2019
Voting is closed
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше