• Салати: особливості та характеристики • Міськрада на Тернопільщині виставила на аукціон майже 18 гектарів землі • 24 квітня один з мікрорайонів Тернополя буде без води • У Тернополі слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами • 47-річний мешканець Товстенської громади відповідатиме перед законом за наркозлочини • Правоохоронці провокували архітектора з Тернопільщини – Верховний Суд повністю виправдав обвинуваченого • Останні тренди у світі букетів: що зараз у моді? • П’яна водійка “Лексуса” у самісінькому центрі Тернополя скоїла ДТП • Одна з вулиць Тернополя на кілька годин залишиться без світла  • У Тернополі зник розпіарений мером реабілітаційний центр для військових • Представника Тернопільщини включено до Комітету розвитку футболу УАФ • Частина Тернопільської області буде без світла: стала відома причина • У громаді на Тернопільщині зустріли тіло загиблого Героя, котрий майже рік вважався безвісти зниклим • На Тернопільщині відзавтра вводяться графіки обмеження споживання електричної енергії • На Донеччині внаслідок штурмових дій противника загинув солдат з Тернопільщини • У Тернополі правоохоронці затримали організатора корупційної схеми • Місто на Тернопільщині отримає 460 тисяч євро для забезпечення стабільного постачання чистої води • На Борщівщині не можуть поділити батьківську хату: у хід ідуть погрози і навіть вбивство собаки   • У місті на Тернопільщині на майже 20% збільшили плату за воду • У бібліотеці Тернополя дитині відмовили видавати книги • Сучасні моделі музичних центрів: що пропонують покупцям відомі бренди • 28-річний військовий з Тернополя Дмитро Линва терміново потребує допомоги! • Підтвердилося найгірше: під час виходу з Авдіївки загинув матрос з Тернопільщини • На Тернопільщині водій не врахував погодних умов та злетів у кювет (+відео) • Частина Тернопільської області буде без світла: стала відома причина

Футбольний чемпіонат набирає обертів

Опубліковано: 19 Травня 2017р. о 11:59

!!!!!Відбулися чергові матчі чемпіонату Тернопільської області з футболу. Лідери вищої та першої ліг – ФК «Бережани» та «Скала-Айва» зі Скали-Подільської – здобули впевнені перемоги відповідно над ФК «Козова» – 4:0 та ФК «Скалат» – 4:1.

Центральним же матчем ігрового дня у вищій лізі можна вважати поєдинок у Зборові між місцевим «Колосом» та заліщицьким «Прогресом». Головні події розгорнулися після перерви. На початку другого тайму Владислав Токарчук обіграв зборівського оборонця і, вийшовши віч-на-віч з воротарем Русланом Мазуром, потужно, а головне точно пробив кіпера. Гості контролювали хід гри, ще не раз могли відзначитися, та все ж втримати перемогу вони не зуміли. Коли вже йшов компенсований час, після передачі з лівого краю м’яч потрапив до ніким не прикритого в центрі штрафного майданчика зборівчанина Володимира Грабчака, який розібрався з кіпером «Прогресу» Іваном Мельником.

«Колос» (Зборів) – «Прогрес» (Заліщики) – 1:1 (В. Токарчук, 53, В. Грабчак, 90+1).

ФК «Бережани» здобув упевнену виїзну перемогу над ФК «Козова». Героєм першого тайму став Іван Абрамець. Саме дві його подачі з кутового стали результативними асистами – спершу відзначився ударом в один дотик Сергій Фарботняк, а згодом точним був удар головою Бориса Кучинського. В першу чверть другого тайму гості забили ще двічі і фактично долю матчу було вирішено. В одному з епізодів оборонець ФК «Козова» Павло Данилюк збив у штрафному майданчику Бориса Кучинського й Ігор Швець реалізував пенальті. А через дві хвилини вже Швець виступив у ролі асистента. Його прохід по правому краю завершився навісною передачею на дальню стійку. Ніким не прикритий Тарас Семенець ударом головою увігнав м’яча вже у порожні ворота (0:4).

ФК «Козова» – ФК «Бережани» – 0:4 (С. Фарботняк, 28, Б. Кучинський, 38), І. Швець, 56, з пен.), Т. Семенець, 58).

Важке поле та певна недооцінка суперника ледь не зробили злого жарту з одним із фаворитів чемпіонату – великогаївським «Агроном-ОТГ». Футболісти з В. Гаїв першими відзначилися. Після подачі кутового кременчани відбилися, однак пішла атака другим темпом і при великому скупченні гравців Ігор Кохман переправив м’яча у ворота. Незадовго господарі зуміли відігратися. Оборонець «Агрону» Габріель Бадеме збив суперника і Віктор Сайчук з «точки» не схибив. Протягом п’яти хвилин другого тайму було забито аж три голи. Спершу за фол на Кохманові, який мав замикати простріл Романа Мельника, було призначено пенальті, яке реалізував Мельник. Одразу господарі зрівняли рахунок. Після скидки головою м’яч як слід ліг на ногу Серію Федоруку, і той метрів з 20-ти потужно пробив. Шкіряний, зачепивши оборонця «Агрону» Олега Лівіцького, залетів у ворота. Та все ж гості зуміли вирвати перемогу. Дмитро Коник зробив навісну передачу зі штрафного, Мельник скинув м’яча вздовж воріт і Олександр Паламар головою доправив смугастого у сітку.

ФК «Кременець-Академія» – «Агрон-ОТГ» (В. Гаї) – 2:3 (В. Сайчук, 28, з пен., С. Федорук, 65 – І. Кохман, 12, Р. Мельник, 63, з пен., О. Паламар, 67).

Ще один матч 3-го туру – «Кристал» (Чортків) – «ДСО-Поділля» (Тернопільський р-н) – буде зіграно у резервний день.