Найсвіжіше:
• Труба – Зеленському: як директор ДБР обслуговує Офіс Президента • Тернополянин – кращий гравець у студентському футболі! • Влада обіцяє позбавити українців від паперових квитанцій • У їдальні Борсуківської школи виявлено фальсифіковане масло, яке виготовлене на неіснуючому заводі • У ДТП на Зборівщині травмувався учень автошколи й інструктор • Швидка доставка відправлень до США «Поштовим експресом» • «Чорна» п’ятниця зовсім не чорна • ГОРОСКОП • Сергій Ухачевський – авантюрист долі, «золотий письменник» і відважний лицар України • Під колесами іномарки загинула жінка • У Кременці жорстоко вбили пенсіонера, а тіло намагалися спалити • Головний архітектор Тернопільського району попався на хабарі • На Тернопільщині допомогли знайти роботу 363 особам з інвалідністю • Тернополяни зі сльозами на очах зустрічали тернопільських артилеристів, які повернулися з Донбасу • Анонси газети «Номер один» від 04.12.2019 р. • Голодомор очима пережитих: «Приходили в хату, відчиняли комори, всі глечики перевіряли, а хто чинив спротив, того засилали в Сибір» • Краєзнавець Тарас Ковальчук: «Не соромтеся казати, що ви з Тернополя, а не Чорнобиля» • Душа Сергія Сірого витає над Тернополем • Про таємного Санту та важливість подарунків… • Не оформити паї – заберуть землю • Де на Тернопільщині не буде світла • Китайці збираються інвестувати у Чортків мільйони доларів • На Тернопільщині демобілізовані учасники АТО знаходять роботу, відкривають бізнес за сприяння служби зайнятості • Розширено перелік видів діяльності, які заборонені для застосування спрощеної системи оподаткування • Сучасні рекетири: як із тернополян телефоном «вибивають» чужі борги
rss
Фонд, який виховує… ідеальних тернополян майбутнього

Опубліковано: 5 Вересня о 13:00За останніх кілька років довіра до різноманітних благодійних фондів у населення різко впала. Адже із 12 тисяч зареєстрованих в Україні благодійних фондів діючі – менше половини. Ще менше – надають звіти і працюють відкрито. В більшості випадків такі структури використовують для власного збагачення та відмивання коштів. Та попри це усе ж є організації, які дійсно працюють, і працюють на благо.

У 2013 році в Тернополі було засновано благодійний фонд MAGNETICONE.ORG. Це «дитя» однойменної компанії-розробника інноваційного програмного забезпечення. За час існування їм вдалося реалізувати безліч проектів. Основним бажанням усієї команди є виховання освіченої молоді та збільшення творчого й освітнього потенціалу на благо країни. Фонд не ставить собі за мету збагатитися, навіть, навпаки, фінансову сторону питання бере на себе засновник фонду і покриває всі витрати, пов’язані з діяльністю фонду. Проте на реалізацію проектів залучає кошти від однодумців, партнерів та просто небайдужих людей.

Проекти MAGNETICONE.ORG

Команда волонтерів, що займалися перекладом онлайн-курсів на українську мову

1000 причин залишитися в Україні

Це чудовий мотиваційний проект. Адже ми зараз можемо спостерігати сумну статистику: багато молодих людей виїжджають з України за кордон. Вони сподіваються, що знайдуть там кращу долю, умови роботи та краще життя. Для реалізації цього було записано ряд відеороликів зі зверненнями молодих українців, які вже досягли певного успіху в нашій державі.

Освіта студента XXI століття

Цей проект покликаний відібрати найкращі з педагогічної точки зору навчальні аудіо- та відеоматеріали, які будуть цікаві, зрозумілі, корисні та доступні як для людей, які тільки починають вивчати певну дисципліну, так і фахівців у ній. У створеному на YouTube каналі містяться навчальні відео з різноманітних дисциплін (комп’ютерні технології, філологія, економіка, мистецтво та інші), що полегшить самостійне навчання. Всі відео проходять критерії відбору, щоби бути доступними для перегляду та розуміння.

Переклад онлайн-курсів – просвітництво та допомога

Зважаючи на те, що якісних навчальних матеріалів українською мовою в інтернеті дуже мало, а онлайн-освіта надзвичайно популярна, команда фонду вирішила створити українські субтитри до відеолекцій з міжнародної освітньої онлайн-платформи KhanAcademy, аналогів яким не існує в Україні. А також шляхом повної адаптації цієї платформи на українську мову, щоби кожен охочий українець міг нею користуватися. Над перекладом англомовних субтитрів та контенту українською мовою працює команда волонтерів зі всіх куточків України. Такі відео можна переглядати в будь-який час доби, незалежно від графіку, місця знаходження та віку.

Віртуальна школа

Ще один надзвичайно корисний проект для української освіти. Він покликаний змінити систему освіти шляхом створення коротких відеоуроків українською мовою для учнів початкової школи. На меті проекту створення бази навчальних відео українською мовою, що розроблені креативними вчителями та волонтерами з усієї України й адаптовані під шкільну програму для початкових класів з усіх основних дисциплін (1-4 класи).

Якщо говорити про довгострокову мету, то проект передбачає створення навчальних відео для середньої та старшої школи, створення окремого сайту проекту «Віртуальна школа», для розміщення всіх створених відеоуроків. Такі відео – дуже корисний інструмент у руках педагогів та батьків, які працюють з дітками з особливими потребами. Адже уроки розроблені з урахуванням вимог щодо праці з особливими дітьми та їхніми психологічними потребами. Проект допомагає особливим дітям навчатися пізнавати світ, в якому вони живуть, виробити основні навички спілкування та соціалізуватися в суспільстві.

Освіта дитини XXI століття

Проект має на меті популяризацію та створення україномовних повчальних казок, мультфільмів, розвиваючих анімаційних відео, пісень, колискових як таких, що допомагають розвивати патріотизм, доброзичливість і вміння товаришувати.

Для цього створено канал на Youtube «Освіта дитини ХХІ ст.», на якому весь матеріал поділено на 10 вікових категорій дітей (від 8 місяців до +16 років) та підібрано мультфільми, казки, аудіокниги, пісні, розвиваючі відео на кожній зі сторінок. Основне те, що всі відео проходять критерії відбору та є приємними й доступними.

Електронний підручник

Цей проект народився у зв’язку з тим, що в Україні відсутня єдина база електронних

підручників для безкоштовного завантаження учнів України. Проаналізувавши вже існуючі сайти, на яких розміщені електронні підручники для шкіл, було відібрано найкращих авторів та підручники, які найбільш користуються популярністю серед учнів. У перспективі планується розміщення плакатів з QR-кодом в 17378 школах України для безкоштовного завантаження підручників на свій електронний носій. Також планується створення такого ж ресурсу для вузів та працівників кафедр.

На замітку депутату

Проект спрямований на підвищення кваліфікації депутатів різних рівнів. У рамках проекту було відібрано корисні книги та рекомендації експертів. З допомогою цих матеріалів депутати зможуть ознайомитися з основами тайм-менеджменту, комунікації, політтехнологій, орієнтуватися в економічних процесах, розвитку місцевого самоврядування, урбаністики, екології, орієнтування в законодавчій базі.

Завдяки втіленню проекту депутати та ті, хто прагне ними стати, зможуть

навчитися основ повсякденної роботи під час виконання депутатських повноважень, висвітлювати теоретичні та практичні аспекти законотворчої діяльності й спрямовувати свою роботу на задоволення потреб та інтересів громадян, яких вони представляють.

Інтерактивні навчальні карти: історія становлення території України

Головна ідея проекту – створити інтуїтивно зрозумілий для широкого кола користувачів освітній ресурс, аби представити довгий, тернистий і насичений історією шлях становлення території нашої держави і рідного краю – Тернопільщини. Для цього буде систематизовано факти, дати, імена та події на одній карті як найбільш лаконічному для сприйняття засобі навчання. Проект орієнтований на всіх зацікавлених людей, які хочуть отримувати знання з історії шляхом використання інтерактивних технологій. Особливо проект буде корисним для школярів та студентської молоді. Поки що він на стадії розробки, але сподіваємось, що вже у скорому часі потрапить до широкого загалу.

Інтерактивна карта гуртків Тернополя

Унікальний проект, успішно реалізований, який користується надзвичайною популярністю серед батьків. Завдяки йому було розроблено унікальну карту дитячих гуртків м. Тернополя. Функціонал інтерактивної карти побудований таким чином, щоби задовольнити найвибагливішого її користувача: містить інформацію про місце розташування, секційні заняття та додаткові відомості про позашкільні навчальні заклади (зокрема, контактні дані: адреси сайтів, електронну пошту, номери телефонів). Система тематичних шарів веб-карти дозволяє обрати гурток залежно від напрямку діяльності та вікової категорії дитини.

Інтерактивна карта дерев’яних храмів Тернопільщини

Цей проект спрямовано на створення публічного картографічного веб-додатку, який відображатиме розташування всіх дерев’яних храмів Тернопілля на одній електронній карті, чим забезпечить фокус уваги до розвитку туризму області, проблем збереження дерев’яної архітектури не лише регіону, а й України в цілому. Уже за кілька тижнів інформацію про сакральні дерев’яні пам’ятки, розташовані на роздоріжжі Поділля, Волині та Галичини, можна буде побачити на дисплеї свого смартфону, спланувати мандрівку та знайти найближчу до своєї місцевості дерев’яну церкву.

Такі благодійні фонди, окрім того, що вносять вагомий внесок у реформування освіти України, допомагають поширювати інновації у галузі освіти, а головне – зміцнюють престиж і роль благодійних організацій, меценатів та спонсорів у благородній справі.

Питання доступності освіти допомагають вирішити саме такі благодійники. Щиро сподіваємося, що у команди благодійного фонду MAGNETICONE.ORG є ще багато ідей і всі вони будуть реалізовані, що дасть змогу виростити нове покоління освічених та мотивованих тернополян.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , , , ,Новини
5 Грудня
4 Грудня
3 Грудня
Який варіант міграції Ви розглядаєте для себе?
 • Виїхати на заробітки з метою залишитися за кордоном назавжди 47%, 20 votes
  20 votes 47%
  20 votes - 47% of all votes
 • Не думаю про еміграцію і заробітки. Комфортно працюю в Україні 26%, 11 votes
  11 votes 26%
  11 votes - 26% of all votes
 • Поїхати на кілька років, заробити необхідну суму і повернутися 16%, 7 votes
  7 votes 16%
  7 votes - 16% of all votes
 • Сезонні роботи на місяць-два 12%, 5 votes
  5 votes 12%
  5 votes - 12% of all votes
Total Votes: 43
Вересень 19, 2018 - Квітень 30, 2019
Voting is closed
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше