Найсвіжіше:
• У кошторис шкільного укриття за 77 млн вписали гумову плитку з Тернопільщині по 4 рази завищеній ціні • Тернопільські ветерани візьму участь у чемпіонаті України з футзалу • На Тернопільщині водій позашляховика не врахував погодних умов та злетів у кювет • У Тернополі в пасажирському транспорті травмувалася 73-річна жінка • Салати: особливості та характеристики • Міськрада на Тернопільщині виставила на аукціон майже 18 гектарів землі • 24 квітня один з мікрорайонів Тернополя буде без води • У Тернополі слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами • 47-річний мешканець Товстенської громади відповідатиме перед законом за наркозлочини • Правоохоронці провокували архітектора з Тернопільщини – Верховний Суд повністю виправдав обвинуваченого • Останні тренди у світі букетів: що зараз у моді? • П’яна водійка “Лексуса” у самісінькому центрі Тернополя скоїла ДТП • Одна з вулиць Тернополя на кілька годин залишиться без світла  • У Тернополі зник розпіарений мером реабілітаційний центр для військових • Представника Тернопільщини включено до Комітету розвитку футболу УАФ • Частина Тернопільської області буде без світла: стала відома причина • У громаді на Тернопільщині зустріли тіло загиблого Героя, котрий майже рік вважався безвісти зниклим • На Тернопільщині відзавтра вводяться графіки обмеження споживання електричної енергії • На Донеччині внаслідок штурмових дій противника загинув солдат з Тернопільщини • У Тернополі правоохоронці затримали організатора корупційної схеми • Місто на Тернопільщині отримає 460 тисяч євро для забезпечення стабільного постачання чистої води • На Борщівщині не можуть поділити батьківську хату: у хід ідуть погрози і навіть вбивство собаки   • У місті на Тернопільщині на майже 20% збільшили плату за воду • У бібліотеці Тернополя дитині відмовили видавати книги • Сучасні моделі музичних центрів: що пропонують покупцям відомі бренди
rss

ФК «Тернопіль» вигриз нічию з «Черкаським Дніпром»

Опубліковано: 6 Листопада 2016р. о 12:43

kurulo1

В останньому турі першого кола чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ФК «Тернопіль» зіграв внічию з одним з лідерів «Черкаським Дніпром» – 1:1.

Перед матчем виконувач обов’язків головного тренера ФК «Тернопіль» Василь Матвійків знову мав великі проблеми з футболістами. До поєдинку муніципали підходили маючи всього 13 здорових і готових грати гравців. До давно травмованого Валерія Скидана (який, між іншим, приїхав на матч підтримати партнерів по команді), додався дискваліфікований Степан Клекот, котрий у минулому турі в Охтирці отримав четверте попередження, тим самим змушений був пропустити зустріч з черкащанами.Чисто номінально до протоколу на гру тренер включив флангового півзахисника Тараса Кривого та молодого нападника Андрія Різника, які були через ушкодження різної характеру ще не готові зіграти. На щастя, видужав Юрій Соколовського, який власне і замінив на полі дискваліфікованого Клекота.

Матч для тернополян розпочався не зовсім вдало. Гості одразу заволоділи перевагою і кілька разів доволі небезпечно проводили свої атаки. В ці хвилини кіпер муніципалів Олександр Воробей діяв доволі надійно. В двох моментах він продемонстрував дива реакції, коли зумів парирувати м’ячі після ударів з близької відстані (в обох випадках суперник прострілював з флангів з наступними пострілами). Також кіпер надійно зіграв після ударів метрів з 20-22-ох від Ігоря Мединського та Романа Гончаренка. Перевага черкащан таки втілилася в гол у середині першого тайму. Андрій Скарлош віддав передачу на Олександра Ковпака, до того м’яч дійшов після не зовсім вдалих дій тернопільських центральних оборонців. Досвідчений черкаський нападник зумів приборкати непростий м’яч і метрів з 15-ти завдав точного удару – 0:1. Тернополяни одразу пішли відіграватися. В одній з атак Віталій Богданов віддав м’яча на правий край на Тараса Червонецького, той трішки змістився в центр, підробив собі м’яча під ліву ногу та завдав підступного пострілу в нижній кут воріт. Кіпер гостей Максим Кучинський у стрибку зумів ліквідувати небезпеку. Ще в одному епізоді гостям з Черкас просто пощастило. Тарас Червонецький розіграв комбінацію з Ярославом Солонинко, останній з лінії штрафного майданчика потужно пробив, однак м’яч по-зрадницьки потрапив не у ворота, а у стійку.

Одразу зі свистком арбітра про початок другого тайму, тернополяни великими силами пішли вперед, але довго їм не вдалося створити реальної небезпеки. Десь ближче до 60-ої хвилини удар Тараса Червонецького підкоректував Артур Дорі,але м’яч потрапив у захисника «Черкаського Дніпра» і пішов на кутовий. Ще в одному моменті гострота біля воріт гостей виникла після стандарту. Ігор Вонс зробив навіс зі штрафного, а Віталій Богданов завдав удару головою – м’яч під поперечою зумів парирувати воротар черкащан. Добити м’яча у ворота міг Юрій Соколовський, але в крайнього оборонця муніципалів, який знаходився під гострим кутом, м’яч звалився з ноги і ще один слушний епізод було втрачено. А просто зобов’язані були тернополяни зрівнювати рахунок після комбінації Богданов – Дорі. Перший довгою передачею кинув у прорив молодого тернопільського нападника, другий виграв по швидкості в центральних оборонців і вийшов на чисте побачення з кіпером Кучинським. На жаль, Артур пробиваючи по воротах, не зумів поцілити в рамку. На 85-й хвилині стався момент, який, як виявилося, став ключиком у матчі. Протягом п’яти хвилин капітан гостей Олег Тарасенко двічі порушив правила (в другому випадку зупинив не за правилами вихід віч-на-віч з воротарем Артура Дорі), і двічі побачив перед собою «жовте» світло, яке автоматично перетворилося у вилучення. Чисельну перевагу господарі поля реалізували на останній хвилині основного часу. Один захисник – Юрій Соколовський здійснив прохід по правому краю та відпасував на другого захисника – капітана Ігоря Курила. Центрбек ФК «Тернопіль» перебуваючи у доволі складному становищі зумів точно пробити у верхній, правий від голкіпера «Черкаського Дніпра» кут воріт – 1:1. Очевидно, гості дуже хотіли перемогти, тому влаштували справжній штурм тернопільських воріт. У компенсований час спершу Маїк пробивав у дев’ятку, а після кутового теж саме робив Синьогуб. Вкотре в матчі неймовірні за складністю удари парирував тернопільський кіпер Олександр Воробей, якого по праву можна назвати героєм матчу.