• Пів мільйона компенсацій отримали цьогоріч роботодавці Тернопільщини, які працевлаштували переселенців • «Чемпіон» з Тернополя – переможець «Золотої ліги» U-11 • У Вишнівецькій лікарні встановили нове рентген-обладнання • Сьогодні офіційно розпочинається сезон водних прогулянок на Тернопільському ставі: режим роботи і тариф • У громаді на Тернопільщині оголошено два дні жалоби за загиблим воїном • Частина жителів Тернопільщини сьогодні буде без світла • Таки дотиснула: мерія Тернополя вирішила привласнити приміщення райлікарні • Сьогодні на кілька годин частина Тернополя буде без світла: адреси • Пів року вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель Героя з Тернопільщини • Міноборони назвало основні пункти законопроєкту про мобілізацію • За минулу ніч патрульні Тернополя виявили трьох п’яних водіїв • Блогеру з Тернопільщини у військкоматі вп’яте відмовили служити в ЗСУ • Завтра на кілька годин частина Тернополя буде без води: адреси • На трасі Тернопіль-Хмельницький зітнулися фура та легківка: загинули двоє військових • Влада Тернополя перерахувала 30 мільйонів за фіктивні роботи, які ще й не були передбачені проєктом (відео+фото) • Фотофакт: на Тернопільщині працівники сільської ради вчилися гасити пожежі • Фірма найбагатшого уродженця Тернопільщини запустила виробництво найзатребуванішого в Україні виду добрив • “Мрію заснувати перший український кооперативний банк”: історія захисника та фермера з Тернопільщини Василя Мартюка • Харчова промисловість: виклики та перспективи • На Тернопільщині в автівці ледь не згорів водій (+фото) • На Тернопільщині в аварію потрапили дитина та двоє дорослих (+фото) • У Тернополі визначили осіб, які каратимуть мешканців за втручання в роботу приладів обліку води • Одразу п’ятеро жителів Кременеччини стали жертвами шахрайств, пов’язаних з виплатами допомоги • 9 жителів Тернопільщини втратили понад 1 млн грн: на 9 років засуджено мешканця Львівщини • У Тернополі достроково завершать опалювальний сезон

ФК “Тернопіль” переміг київський “Арсенал”!

Опубліковано: 26 Вересня 2016р. о 12:45

fc444444

ФК «Тернопіль» в 11-му чемпіонату першої ліги святкував свою першу перемогу. Програючи по ходу матчу київському «Арсеналу» муніципали знайшли в собі сили не лише зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу – 2:1. Героєм зустрічі став молодий нападник тернополян Артур Дорі, котрий записав на свій рахунок дубль.

Про кадрові проблеми ФК «Тернопіль» вже сказано і написано багато, але перед звітним матчем вони й справді були серйозними. Після того, як з попереднім головним тренером муніципалів пішло п’ятеро гравців (Шевчук, Наконечний, Гевлич, Шейко, Черномаз), на тернопільську команду насипалася епідемія травм. У клубному лазареті до Андрія Різника додалися Валерій Скидан та Тарас Кривий. Дорогою з Маріуполя затемпературили Ігор Курило та Тарас Червонецький, а на додачу на передматчевому тренуванні пошкодив ногу лівий оборонець Андріан Бабич. На щастя, кількох гравців лікарям вдалося поставили на ноги, інші грали на уколах, а Ярослав Солонинко повернувся в розташування команди. Таким чином у ФК «Тернопіль» назбиралося достатня кількість футболістів, які зі всіх сил намагалися бути однією командою та показати, що вони гідні грати та перемагати у першій лізі.

Матч нагадував гойдалки, коли то одна, то інша команда перехоплювала ініціативу. Перший по-справжньому небезпечний момент у матчі виник на 14-й хвилині, коли після передачі Сергія Полянчука потужно з середньої відстані пробив Юрій Соколовський, щоправда м’яч полетів трішки вище воріт. У середині першого тайму просто зобов’язаний був забивати Полянчук, якому м’яч відкотив Тарас Гром’як, обігравши по ходу двох опікунів. Але удар у Сергія відверто не вдався. Гості теж не особливо відсиджувалися в обороні. Однак, якщо в першому гольовому епізоді, після удару головою Артема Пилипенка, м’яч з порожніх воріт вибив капітан муніципалів Ігор Курило, то в другому – гості зуміли відзначитися. Із зони лівого тернопільського оборонця Андріана Бабича пішла прострільна передача, яку, випередивши тернопільських оборонців, замкнув Сергій Семенюк – 0:1.

Витримавши натиск у стартові хвилини другого тайму, під час яких чудову гру продемонстрував кіпер ФК «Тернопіль» Віталій Мирний (щонайменше в трьох епізодах продемонстрував вищий пілотаж), тернополяни перехопили ініціативу. Так, в одній атаці могли забивати Тарас Гром’як та Степан Клекот, але цього разу майстерність продемонстрував страж воріт «Арсеналу» Дмитро Іванов. Ключовим моментом у матчі став вихід на поле на останні 30 хвилин гри нападника ФК «Тернопіль» Артура Дорі. Саме йому випала честь стати героєм матчу. На 75-й хвилині Сергій Полянчук поборовся з захисниками гостей, перехопив м’яча та відпасував на Дорі. Нападник господарів в один дотик завдав точного удару в нижній кут воріт – 1:1. Цей гол окрилив тернополян і ті, надійно граючи в обороні, раз по раз створювали небезпечні моменти. І якщо Ігор Вонс зі штрафного пробив вище воріт, Дорі не реалізував передачу Червонецького, а сам Червонецький пробив по центру прямо руки воротарю «Арсеналу», то на 86-й хвилині тернополяни таки досягли свого. Після передачі Тараса Червонецького Дорі не роздумуючи точно пробив над воротарем – 2:1. Могли муніципали і збільшити свою перевагу. Однак у одному епізоді удар ножицями Червонецького парирував кіпер гостей, а в компенсований час він ж потягнув м’яча з нижнього кута воріт після сольного проходу Артура Дорі.

Ця перемога стала першою для ФК «Тернопіль» у чемпіонаті. І хоча вона не підняла команду з останнього рядка турнірної таблиці, але, сподіваємося, що наші земляки повірять у свої сили та у наступних поєдинках і далі будуть тішити своїх шанувальників змістовною та результативною грою.