Найсвіжіше:
• На щиті: громада на Тернопільщині зустріла полеглого Героя  • На Тернопільщині скасували тендерів на понад 236 мільйонів та відкрили кримінальні справи • У Тернопільській громаді зафіксовано п’ять фактів порушень правил рибальства (+фото) • Частина Тернопільської області буде без світла: стала відома причина • Колишнього керівника податкової Тернополя ув’язнили за вимагання 40 тис. доларів • Лишилося зібрати п’ять тисяч: рідні просять підписати петицію щодо присвоєння звання Героя Денису Блонському • У кошторис шкільного укриття за 77 млн вписали гумову плитку з Тернопільщині по 4 рази завищеній ціні • Тернопільські ветерани візьму участь у чемпіонаті України з футзалу • На Тернопільщині водій позашляховика не врахував погодних умов та злетів у кювет • У Тернополі в пасажирському транспорті травмувалася 73-річна жінка • Салати: особливості та характеристики • Міськрада на Тернопільщині виставила на аукціон майже 18 гектарів землі • 24 квітня один з мікрорайонів Тернополя буде без води • У Тернополі слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами • 47-річний мешканець Товстенської громади відповідатиме перед законом за наркозлочини • Правоохоронці провокували архітектора з Тернопільщини – Верховний Суд повністю виправдав обвинуваченого • Останні тренди у світі букетів: що зараз у моді? • П’яна водійка “Лексуса” у самісінькому центрі Тернополя скоїла ДТП • Одна з вулиць Тернополя на кілька годин залишиться без світла  • У Тернополі зник розпіарений мером реабілітаційний центр для військових • Представника Тернопільщини включено до Комітету розвитку футболу УАФ • Частина Тернопільської області буде без світла: стала відома причина • У громаді на Тернопільщині зустріли тіло загиблого Героя, котрий майже рік вважався безвісти зниклим • На Тернопільщині відзавтра вводяться графіки обмеження споживання електричної енергії • На Донеччині внаслідок штурмових дій противника загинув солдат з Тернопільщини
rss

ФК «Тернопіль» мінімально переміг «Поділля»

Опубліковано: 20 Червня 2016р. о 11:46

kapeljan_9573

18 червня ФК «Тернопіль» провів перший спаринг у рамках підготовки до наступного чемпіонату України. Муніципали в Хмельницькому перемогли місцеве «Поділля» – 1:0.

Наставник тернополян Іван Марущак у кожному з таймів випустив на поле інших гравців. І в обох відрізках ігрового часу кращими на полі були тернополяни. І це не дивно. Адже все таки рівень команд помітно відрізнявся, позаяк хмельничани грають в аматорах і лише нещодавно отримали атестат на право виступів у другій лізі.

Перший гольовий момент у матчі виник після вкидання м’яча з ауту з правого краю. Смугастий після серії відскоків дістався до Ігоря Сороцького, котрий завдав удару метрів з 9-ти, але воротар господарів поля зумів потягнути м’яча з нижнього кута воріт. Незабаром уже брат Ігоря – Владислав після передачі Андрія Капеляна смачно приклався до м’яча, але і цього разу воротар виявився на місці. А після флангового навісу Степана Клекота повинен був забивати Сергій Полянчук, однак з близької відстані пробив вище воріт. Велика перевага тернополян втілилася у гол на 24-й хвилині. Полянчук на краю штрафного майданчика пішов в обіграш і був не за правилами зупинений суперником. Пенальті чітко виконав Василь Чорний (0:1). На цьому муніципали не зупинилися. На 27-й хвилині передачу Полянчука ударом головою замикав Чорний, але воротар «Поділля» у стрибку зумів потягнути м’яча з правого нижнього кута воріт. А ще в одному епізоді після подачі того ж Полянчука не зумів, як слід пробити по м’ячу Артур Дорі.

Щойно розпочався другий тайм, як Тарас Гром’як вийшов віч-на-віч з голкіпером, але пробив вище воріт. У іншому епізоді той ж Гром’як виграв швидкісний забіг у хмельницького оборонця і з гострого кута поцілив у стійку. Також мали нагоди відзначитися Тарас Кривий – не поцілив у рамку після передачі з лівого краю, та лівий півзахисник, котрий перебуває у розташуванні тернопільської команди на перегляді, удар якого зумів відбити воротар «Поділля».

ФК «Тернопіль» виступав у такому складі: перший тайм – воротар на перегляді – Дубчак, Клекот, два захисники на перегляді – В. Сороцький, Чорний, І. Сороцький, Дорі, Полянчук – Капелян; другий тайм – Кравчук – Курило, Кондзьолка, Соколовський, захисник на перегляді – Кривий, чотири півзахисники на перегляді – Гром’як.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика: