Найсвіжіше:
• Війна за приміщення Бережанської рятувально-водолазної станції • На Тернопільщині вперше за останні кілька десятиліть відбулися офіційні змагання з кінного спорту • Лікар-невролог Марія Шкробот: «У світі близько 50 мільйонів людей хворіють на деменцію, найпоширенішою формою якої є хвороба Альцгеймера» • Тереболянська «Нива» – краща футбольна команда області • За 30 років в Україні вкрали 5 мільйонів гектарів землі • ТОВ «Тернопільелектропостач» – нова компанія на ринку електроенергії • Щодо ситуації із виявленими печатками ДВК в Тернопільській ТВК, розповів Ігор Процик • «Нива» уперше в історії виграла в «Чорноморця» на його полі • Концепцію покращення дорожнього трафіку презентували у Тернополі • Навчання студентів ЗУНУ за програмою академічних обмінів DAAD • На Тернопільщині планують створити геологічний заказник • Гороскоп на тиждень із 26 жовтня по 1 листопада 2020 року • Об’єкти «Великого будівництва» готують до відкриття • Листопаде листопаде, чи зустрінеш ти нас заморозками? • Водій маршрутки переїхав пенсіонерку – і знову сів за кермо • У Тернопільській громаді голосуються за проєкти «Громадського бюджету-2021» • Віктор Овчарук став керівником обласного перинатального центру «Мати і дитина» • Як пройшли місцеві вибори на Тернопільщині? • Українців очікує значне підвищення ціни на газ • Анонси газети «Номер один» від 28.10.2020 р. • Майже півтори тисячі роботодавців Тернопільщини вже мають власні «електронні кабінети» • Де на Тернопільщині не буде світла • Сучасну студію робототехніки відкрили у Підволочиську за сприяння «Контінентал Фармерз Груп» • Чи обов’язково вкривати кущі троянди на зиму • Коли садити часник на зиму?
rss
«Агро-Рось» і Підволочиська громада – команда однодумців

Опубліковано: 9 Липня о 12:00samsonenko

Депутат Тернопільської обласної ради Олександр Самсоненко, який очолює агропідприємство «Агро-Рось», не перестає дивувати добрими справами. Ця особистість із притаманною діловитістю та скромністю здатна на самопожертву та співчуття до чужого горя чи проблем. Він умілий, діловий менеджер, в якому поєднується щедрий меценат з чудовим спеціалістом. А ще пан Олександр духовна і глибоко віруюча людина.

Судити про людину треба не за словами, а за справами

Свого часу на в’їзді до села Качанівка з боку Підволочиська недоброю славою користувався вигин дороги, де мали місце чимало неприємних дорожніх пригод, аварій, у тому числі з трагічними наслідками. Аби убезпечити всіх від подальших неприємностей, знайти підтримку вищих сил, за ініціативи Олександра Самсоненка було збудовано капличку Матері Божої. Сталося закономірне диво – з тих пір ця ділянка дороги є безпечною! Чи не в цьому характер, природа, широка українська натура депутата й аграрія? Дехто дорікає, що пан Олександр російськомовний (народився у родині військових у Потсдамі, НДР), однак українську мову розуміє і знає, але вважає, що треба ще вчитися, аби не псувати її своєю вимовою. Судити про людину треба не за словами, а за справами. Слава Стецько ще у 2004 році провидчо казала: « …Ми будемо свідками російськомовних українських патріотів-націоналістів, нам не суть важливо, на якій мові людина любить Україну – головне, вона бореться за неї, часто на смерть…». Найбільший духовний авторитет українців Кардинал Гузар писав, що «поділу на схід і захід нині вже давно немає, є поділ на тих, хто любить Україну і хто її люто ненавидить». Понад 70% вояків ЗСУ на сході є російськомовними. Там, під обстрілами ворогів України, це не є суттєвим – гинуть та отримують поранення за Неньку всі.                   

Однак повернемось до пана Самсоненка. Вміє він підібрати відповідні кадри. Наприклад, директором підприємства є Михайло Сай, так би мовити, права рука, однодумець, від котрого залежить тактика, щоденний успіх підприємства, а значить – заробіток людей, їх добробут, впевненість у завтрашньому дні. В «Агро-Росі» сотні людей, завдяки Олександру Самсоненку, мають роботу, а значить, живуть, виховують дітей, навчають їх, доглядають старших, будуються. Ніхто з пайовиків не виявив жодних застережень чи претензій. Розраховується фірма, як то кажуть, вчасно і рясно.

«Агро-Рось» успішно розвивається

«Агро-Рось» головним чином займається вирощуванням зернових та технічних культур. Крім того, у підприємстві ще є 42 га саду, 7 га смородини та 2 га малини. У цьому році підприємство ще й вирощує соняшник. З оглядкою на кризу, нині мало хто здатний будувати, розвиватися, а «Агро-Рось» це успішно робить. Зокрема, на центральній садибі товариства будується система гаражів для надійного зберігання автотехніки та «Джон Дірів» – свого роду техносервіс. Зберігання дорогої техніки під відкритим небом є неприпустимим марнотратством, а в «Агро-Росі» рахувати гроші, а значить, поважати людську працю своїх краян-галичан вміють. Бережливість – то не є скупість, панове, це європейський стиль життя.

Олександр Самсоненко прекрасно співпрацює зі всіма гілками влади як на державному, так, зрозуміло, на обласному депутатському рівні. А також, що нині особливо важливо, з новосформованими громадами, тобто з головою Підволочиської громади Віталієм Дацком та його командою. Відтак, якось ніяково, що у ЗМІ дехто прагне працю «Агро-Росі», практичні дії депутата Олександра Самсоненка видати за свої особисті здобутки та заслуги. Певно, що всі розуміють: такі «дріб’язки» – не стиль роботи Олександра Феодосійовича, але треба знати міру.

Самсоненко – соціально-відповідальний керівник

Значну увагу підприємство приділяє соціальній сфері, а саме – ремонту доріг та сільських вулиць. Зокрема, вивезено відсіву на дороги: Терпилівка – Лозівка – Гущанки (2,7 тис. т), Оріховець – Рожиськ (1,5 тис. т). Виділено 8 тис. грн. на ремонт електропостачання с. Рожиська, хоча цей населений пункт не входить до зони, так би мовити, сільгоспвідповідальності «Агро-Росі». А ще 6 тис. грн. направлено Качанівській ЗОШ І-ІІІ ст. та для потреб села надано 800 тонн висівок. У найближчий час планується забезпечити 10 тис. т висівок і щебеню для ремонту дороги Чернилівка – Оріховець.

Цьогоріч також виділено грошові сертифікати навчальним закладам в Іванівці (3 тис. грн.), Качанівці (5 тис. грн.), Оріховці (5 тис. грн.), Лозівці (5 тис. грн.), Підволочиську (5 тис. грн.). Надано грошову допомогу в сумі 1,5 тис. грн. для поїздки делегації Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. на Всесвітній конгрес жертв голокосту. Маємо й інші приклади безкорисної допомоги освітній галузі.

Також було надано допомогу Підволочиській районній лікарні для закупівлі апаратури та плитки.

Тільки за останні місяці до приймальні депутата обласної ради Олександра Самсоненка звернулося понад 400 осіб. Практично кожному було надано різну допомогу, найчастіше – правову та матеріальну. З депутатського фонду для хворих було виділено 12 тис. грн., а для допомоги пораненим бійцям АТО – 14 тис. грн. По мірі поступлення звернень депутатом надається допомога бензином, дизпаливом для задоволення транспортних потреб із перевезення на змагання спортсменів, найчастіше футбольної команди «Збруч». До Шевченківських днів було організовано концерт для навчальних закладів Підволочиської громади.

«Агро-Рось» допоміг учасникам АТО

З весни 2014 року над державою нависла страшна біда – Україна піддана жорстокій агресії північного сусіда. Українські Збройні сили, доведені до жалюгідного стану антидержавними правителями, виявились не готові до такого розвитку подій. Уся надія була покладена на добровольців, волонтерів, жертводавців, якими стали майже всі українці. Не залишилось осторонь і агропідприємство «Агро-Рось». Думаємо, не варто перераховувати все, що зроблено за час бойових дій на сході нашої держави, зупинимося лише на окремих фактах. Нині підприємство виплачує заробітну плату не лише дійсним воякам ЗСУ Олегу Кравчуку, Андрію Форкуну, Олександру Заліщуку, Володимиру Будію, Ярославу Паньківу, а й Андрію Гринді та Ігорю Абрам’юку, які проходять строкову службу. З демобілізованих героїв АТО троє відновилися на роботі в «Агро-Росі», а двоє вирішили продовжити служити за контрактом. Всі отримали грошові та речові допомоги.

А ще для потреб учасників АТО надано чимало продовольства, майна (бронежилети, кевларові шоломи, наколінники, налокотники, спальники, форми, окуляри тактичні, рукавиці тактичні), запасних частин, дизельні генератори, тепловізор, жгути, целокси (для добровольчого батальйону «Торнадо»), дизильне паливо, а також передано термобілизну та надано одноразові грошові допомоги воякам АТО. Така допомога – не дивина, адже батько Олександра Феодосійовича у свій час був заступником командувача знаменитої «Десни» (Чернігівська обл.), тож турбота про військо, як то кажуть, у пана Самсоненка у крові.

А ще на гроші товариства збудовано пам’ятник герою АТО Ігорю Новаку (с. Оріховець) та виділено кошти на пам’ятник іншому атовцю – Тарасу Біленькому з Підволочиська.

Відтак маємо знати, що поряд з нами живуть і працюють люди небайдужі – «агроросівці» Олександра Самсоненка, нашого краянина і депутата. Певна річ, що особливу турботу Олександр Феодосійович приділяє тим селам, які є його пайовиками, відтак допомога для них буде лише зростати.

Мирослав Хмура, спеціально для «Номер один»


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,Новини
30 Жовтня
29 Жовтня
28 Жовтня
Який варіант міграції Ви розглядаєте для себе?
 • Виїхати на заробітки з метою залишитися за кордоном назавжди 47%, 20 votes
  20 votes 47%
  20 votes - 47% of all votes
 • Не думаю про еміграцію і заробітки. Комфортно працюю в Україні 26%, 11 votes
  11 votes 26%
  11 votes - 26% of all votes
 • Поїхати на кілька років, заробити необхідну суму і повернутися 16%, 7 votes
  7 votes 16%
  7 votes - 16% of all votes
 • Сезонні роботи на місяць-два 12%, 5 votes
  5 votes 12%
  5 votes - 12% of all votes
Total Votes: 43
Вересень 19, 2018 - Квітень 30, 2019
Voting is closed
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше