Найсвіжіше:
• Для автоматичної фіксації порушень хочуть створити «Екологічного інспектора» • 10 географічних брендів можуть стати офіційними • У Тернополі запрацювала «Фабрика Святого Миколая» • В Україні зміниться система реєстрації свійських тварин • Центри зайнятості Тернопілля цьогоріч стовідсотково укомплектували вакансії для 155 підприємств та установ • Підзимові посіви: переваги й недоліки • Коронавірус забрав життя 47-річного священника з Тернополя • Залишилося трохи більше місяця, щоби скористатися податковою знижкою за 2019 рік • Україна може зекономити 200 мільярдів за рахунок зменшення корупції • Винуватця аварії засудили на 3 роки • За вбивство іноземця дівчині з В. Глибочка загрожує до 15 років • Кілька мільйонів українських сімей можуть залишитися без газу • Зимових відключень електроенергії не планується • На Тернопільщині вбили громадянку Молдови • Жахлива ДТП у Тернопільському районі: діти віком 12 та 9 років потрапили до реанімації • Тернопільська «Ватра» планує освітити всі вітчизняні військові аеродроми • Перша сесія міської ради: оновлений склад комісій, злагоджене голосування та настанови від церковників • До столиці – через міста Тернопільщини • Яблука з садів Петра Гадза підкорили Великобританію • Вакцина від COVID-19: коли буде в Україні? • Андрій Баран: «За результатами нашого чемпіонату покупці орієнтуються при виборі посівного матеріалу» • Як покоління Y і Z змінює ринок нерухомості • На Зборівщині відкрили будинок сімейного типу • «Контінентал Фармерз Груп» впроваджує нову систему внесення міндобрив на своїх полях
rss
25 жовтня вирішується доля країни. Прийди на місцеві вибори і проголосуй!

Опубліковано: 22 Жовтня о 10:20Петро Порошенко: «Наша перемога на місцевих виборах – перший надзвичайно важливий крок до перемоги в усій Україні»

«У нас є всі шанси, щоби з місцевих виборів розпочався політичний процес звільнення України від «зеленої» влади дилетантів, популістів та капітулянтів. Для цього маємо перш за все зміцнити проєвропейські, державницькі політичні сили. І такою силою є «Європейська Солідарність», – наголошує п’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Наша перемога на місцевих виборах – перший надзвичайно важливий крок до перемоги в усій Україні. Перемоги професіоналізму над дилетантством, патріотизму над «какая разница», європейського майбутнього над російсько-радянським минулим. Я впевнений, що ваша відповідь буде одна: «Ні» – Зеленському, його слугам і слугам слуг»! «Так» – українським патріотам, Європі та «Європейській Солідарності», – підкреслює Петро Порошенко.

 

Степан Барна: «Професійне місцеве самоврядування – це добробут і впевненість краян»

Місцеві вибори лише формально локальні. Але від результату цієї загальнонаціональної кампанії залежить не лише справність міської каналізації чи якість сільської дороги, а й доля країни в цілому. На цьому наголошує керівник Тернопільської територіальної організації партії ЄС, лідер команди «Європейської Солідарності» на виборах до Тернопільської обласної ради Степан Барна. Він закликав жителів Тернопільської області відповідально поставитись до виборів 25 жовтня і прийти на виборчі дільниці. 

«Поки в країні твориться хаос, нам потрібно підстрахуватися професійним місцевим самоврядуванням, яке може забезпечити добробут і впевненість краян. І саме таких людей «Європейська Солідарність» пропонує Тернополю і Тернопільській області у якості кандидатів», – зазначає Степан Барна. 

 

Тарас Юрик: «Беремо участь у виборах, щоби захистити ключові напрацювання нашої команди, серед них – реформа децентралізації»

«Європейська Солідарність» впевнено зміцнює свої електоральні позиції та нарощує прихильників в Україні, зокрема й на Тернопільщині. Тенденція збільшення кількості наших прихильників є результатом чіткого і неухильного політичного вектора діяльності партії – це патріотичний і проєвропейський курс подальшого розвитку держави. Беремо  участь  у  місцевих  виборах для того, щоби захистити ключові напрацювання нашої команди. Одне з них, безумовно, децентралізація,  яка  дала  неймовірний поштовх щодо розвитку інфраструктури. Це великий ресурс і практично безальтернативний інструмент, який дозволяє будувати Європу не тільки в обласних чи районних центрах, а також у кожному селі і маленькому містечку. Результати очевидні – відремонтовані дороги,  школи і дитячі садочки, медичні заклади, оснащені необхідним сучасним обладнанням, освітлені вулиці. Все це стало можливим завдяки системним реформам, які втілила наша команда за період президентської  каденції  Петра  Порошенка. Ми пишаємося цим і будемо робити все, щоби відстояти цей курс розвитку», – наголошує член ради партії «Європейська Солідарність», кандидат у депутати до Тернопільської обласної ради по виборчому округу № 3 Тарас Юрик.

 

Вадим Ластовицький: «Цілеспрямована команда «Європейської Солідарності» здатна відстояти мову, армію, віру»

«Європейська Солідарність» – це потужна, послідовна політична сила, яка стоїть на сторожі головних національних і державних цінностей України – армії, мови, віри. Саме тому вона консолідує і об’єднує все більше патріотів.  На цьому наголошує кандидат у депутати до  Тернопільської  обласної  ради  по  округу  № 4 Вадим Ластовицький

«Мені  як  і  в  2014  році, коли  стала  загроза  перед  Україною,  небайдужа  доля  країни,  області, міста.  Мені  не  однаково, в  яку  школу  ходять  наші діти,  яку  освіту вони  отримають та якою мовою розмовляють.  Сьогодні державні  цінності  України  потребують  захисту! Вирішив  балотуватися  в депутати  обласної  ради, щоби  змінювати  на  краще нашу  країну.  Я  йду  на  вибори  з  цілеспрямованою командою  «Європейської Солідарності»,  командою реформаторів,  яка  захистила  Україну,  відновила армію  та  її  боєздатність  і спроможна змінити наше життя  на  краще, і закликаю Вас також не ігнорувати 25 жовтня та прийти на виборчі дільниці»,  –  підкреслює Вадим Ластовицький. 

 

Василь Вітровий: «Завдяки децентралізації наші села отримали реальний шанс економічного відродження» 

«Нові дороги, сучасний транспорт для медичної та освітньої галузей, відремонтовані школи та дитячі садки,  освітлені  вулиці – це результати децентралізації в Україні, яку ініціював п’ятий президент Петро Порошенко. Сьогодні наша команда «Європейської Солідарності» стоїть на  захисті цієї ключової реформи, саме завдяки їй українське село отримало безпрецедентний шанс економічного відродження», – на цьому наголошує кандидат на посаду голови Козівської об’єднаної територіальної громади Василь Вітровий.

«Децентралізація дає можливість залучити у  місцеві бюджети значні кошти. У тих громадах, які були утворені з 2014 року, втілено вже низку ініціатив. Це дає і нашій громаді надію на успіх. До Козівської  ОТГ входитимуть 26 сільських  населених пунктів та селище Козова», – наголошує Василь Вітровий.

«Наша команда відстоює реформу децентралізації, щоби захистити європейське майбутнє кожного села й містечка. Саме для цього ідемо на вибори. Розвиток нашого краю залежить від кожного з нам!», – підкреслює Василь Вітровий.

 

Петро Буринюк: «Ініційована та розпочата командою «Європейської Солідарності» медична реформа має бути продовжена»

Сьогодні держава має  повернутися до медицини лицем і продовжити реформування цієї галузі.

«Ініційована та розпочата командою «Європейської Солідарності» медична реформа має бути продовжена. Але другий етап реформи потребує вдосконалення у напрямку підняття заробітної плати лікарям на гідний рівень», – на цьому наголошує кандидат у депутати до Тернопільської обласної ради по виборчому округу № 6, лікар вищої категорії Петро  Буринюк

На переконання Петра Павловича, скасування реформи первинної ланки медицини не просто загрожує позбавити сімейних лікарів підвищених заробітних плат, а й залишить у розпал епідемії коронавірусу понад 30 мільйонів українців, які уклали контракти із сімейними лікарями, без необхідної медичної допомоги.

«Саме тому наша команда йде на вибори, щоби не допустити згортання розпочатих реформ і забезпечити соціальний захист наших краян. Водночас для того, щоб Україна була сильною та європейською, потрібно берегти її історію, українську церкву, любити рідну мову, розвивати економіку держави, крокувати  вперед,  знаючи, що за плечима  стоїть  сильна,  боєздатна армія. Саме з такими цілями я йду в депутати обласної  ради, бо вірю, що спільними силами ми зможемо наблизити Європу до України», – наголошує Петро Буринюк.

ЗАХИСТИ СЕБЕ І УКРАЇНУ! ОБИРАЙ «ЄВРОПЕЙСЬКУ СОЛІДАРНІСТЬ»!


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , , ,Новини
29 Листопада
28 Листопада
27 Листопада
26 Листопада
Як ви плануєте відсвяткувати Новорічні свята в період карантину?
 • Взагалі поїду з України 50%, 2 votes
  2 votes 50%
  2 votes - 50% of all votes
 • З друзями, дотримуючись усіх карантинних обмежень 25%, 1 vote
  1 vote 25%
  1 vote - 25% of all votes
 • Вдома, в родинному колі 25%, 1 vote
  1 vote 25%
  1 vote - 25% of all votes
 • Одягну маску та піду в гості 0%, 0 votes
  0 votes
  0 votes - 0% of all votes
 • Інше 0%, 0 votes
  0 votes
  0 votes - 0% of all votes
 • У ресторані 0%, 0 votes
  0 votes
  0 votes - 0% of all votes
Total Votes: 4
Voters: 4
Листопад 17, 2020 - Січень 10, 2021
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше